Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden. In de vakantiewoning treft u een CD-speler, een DVD-speler, een TV (satelliet), een kachel (hout) en een radio aan. Daarnaast is er een tuin (privé) en tuinmeubilair. De badkamer is voorzien van een douche en een toilet. De vakantiewoning beschikt over een garage.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderbed (op aanvraag) en een kinderstoel (op aanvraag).
Keuken
De keuken is voorzien van een keramische kookplaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Veilig huren via Vakantiewoning.org
De verhuurder van appartement Zum Chrachu West is
aangesloten bij ANVR, SGR, Calamiteitenfonds en Thuiswinkel Waarborg:
een garantie dat uw reservering in goede handen is bij een betrouwbare aanbieder.
Na het afronden van uw reservering betaalt u direct aan de verhuurder middels
iDEAL, creditcard (Mastercard, Visa en American Express), bankoverschrijving of Mister Cash.
Op 300 meter van Zum Chrachu West treft u één of meerdere restaurants. Een supermarkt is in de buurt, op 300 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u terecht om te zwemmen.
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
Stap 1: Kies een aankomstdatumIn de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Zum Chrachu West in Naters. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet.
| Verplicht | Borg | Geen |
| Schoonmaak | Verplicht CHF 90 |
|
| Toeristenbelasting | Verplicht, indicatie CHF 2 per persoon per nacht |
| Optioneel | Diversen | Internetaansluiting CHF 1,50 per nacht |
| Gas/Olie | Niet aanwezig | |
| Huisdieren | Huisdieren niet toegestaan. |
| Inclusief | Badlinnen | |
| Bedlinnen | ||
| Elektriciteit | ||
| Keukenlinnen |