























Indeling De Kleine Beer
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 9 personen heeft twee badkamers en vier slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed, drie tweepersoonsbedden en een stapelbed. De vakantiewoning is voorzien van een stereo-installatie, twee televisies, een open haard, een DVD-speler, een infraroodsauna en een verwarming. Daarnaast is er een jeu de boules baan, een tuin, een tafeltennistafel, een trampoline, een terras, een barbecue, een bar en een set tuinmeubelen en zijn er twee balkons. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee ligbaden, twee toiletten en twee douches.
De vakantiewoning beschikt over een wasdroger, twee koelkasten, een wasmachine, twee vriezers en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een speeltoestel.
Keuken
De keuken is voorzien van een fornuis, een vaatwasser, een koffiezetapparaat, een magnetron en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van De Kleine Beer ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit prachtige houten chalet is rustig gelegen op de hoogte van Barvaux en het beschikt over 4 slaapkamers. Hiermee is de woning ideaal voor een vriendengroep of familie. In de sauna kom je heerlijk tot rust, terwijl de kinderen heerlijk buitenspelen in de omheinde tuin.
Het centrum vind je op 2 km afstand. Hier kan je terecht voor winkels, supermarkten en een VVV-kantoor. Op 5 km bevindt zich een openbaar zwembad.
In deze comfortabele vakantiewoning is meer dan genoeg vermaak te vinden. Zo is er een jeu-de-boulesbaan, tafeltennistafel en airhockeyspel. Ook buiten vind je diverse speeltoestellen voor de kinderen, waaronder een trampoline. Daarnaast is er een terras inclusief barbecue.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Berging
- Wasdroger
- Infraroodsauna
- Wasmachine
- Balkon
- Verwarming (elektrisch)
- Terras
- Tuin (omheind, 1000 m2)
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Trampoline
- Jeu de boules baan
- Speeltoestellen
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (kabel)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Toilet
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Toilet
- Woonkamer
- TV (kabel)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- DVD-speler
- Stereo-installatie
- Balkon
- Open keuken
- Bar (eetbar)
- Broodrooster
- Fornuis (elektrisch)
- Koffiezetapparaat (pads)
- Oven
- Grill
- Magnetron
- Afwasmachine
- 2x koelkast
- 2x vriezer
- Toilet
- Tafeltennistafel
In de omgeving van De Kleine Beer
Een supermarkt is in de buurt, op 2 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen.
- Centrum (2 km)
- Openbaar vervoer (4 km)
- Supermarkt (2 km)
- VVV (2 km)
- Zwembad (5 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van De Kleine Beer in Durbuy. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
Borgsom | € 250 terug 14 dagen na vertrek |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | € 8 per persoon per verblijf |
Keukenlinnen | Zelf meenemen |
Kinderbed | € 2,50 per nacht |
Kinderstoel | € 2,50 per nacht |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op43 beoordelingen
- 9
- 4
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag