Indeling "Ascan" - 50m from the sea in SE Jutland
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en drie slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een open haard en een TV. Daarnaast is er een sauna en een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een internetaansluiting (draadloos), een wasdroger en een vriezer.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er speeltoestellen en een babybed.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van "Ascan" - 50m from the sea in SE Jutland ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
"Ascan" - 50m from the sea", huis 3-kamers 90 m2. Het objekt is geschikt voor 6 volwassenen + 1 kinderen. Woonkamer met TV, CD-speler en stereo-installatie. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, magnetron, diepvriezer). Douche/WC, hydro massage bad. Terras 10 m2, overdekt. Uitzicht op zee. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (WiFi). 540-5751
Eengezinswoning, bouwjaar 1996. 50 m van zee. Voor alleengebruik: wild terrein 600 m2. Terras (20 m2), kinderspeelplaats (schommel). In het huis: sauna, wasmachine, droger. Parkeerplaats bij het huis. Carport. Levensmiddelenwinkel 1.5 km.
In de omgeving van "Ascan" - 50m from the sea in SE Jutland
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van "Ascan" - 50m from the sea in SE Jutland in Broager. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | € 2,75 per stuk per dag (01-01-2023 - 02-01-2026) |
| Kinderstoel | € 2,75 per stuk per dag (01-01-2023 - 02-01-2026) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
| Parkeerplaats | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
Gebaseerd op 17 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag