Indeling Im Zellertal
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft twee badkamers en drie slaapkamers en beschikt over drie tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV, een verwarming, een radio en een open haard. Daarnaast is er een balkon, een tuin en een sauna. De badkamer is voorzien van twee haardrogers, een ligbad, een douche, twee toiletten, een bidet en twee wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos), een wasmachine, een garage en een koel- en vriescombinatie.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderstoel, een kinderbed (incl. beddengoed) en speelgoed.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een fornuis, een magnetron, een koffiezetapparaat en een afzuigkap.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Im Zellertal ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
De vriendelijk ingerichte vakantiewoning met veel hout is rustig gelegen in Drachselsried in het Beierse Woud. De gezellige woonkamer met houtkachel zorgt voor een comfortabele sfeer - ideaal na een actieve dag in de natuur. Een groot balkon met uitzicht op het platteland en een tuin zijn beschikbaar voor gemeenschappelijk gebruik. Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping en is een perfect toevluchtsoord voor gezinnen, natuurliefhebbers en rustzoekers.
Drachselsried ligt idyllisch in het Zellertal en aan de Glasroute in het Beierse Woud. De bosrijke omgeving biedt rust en ongerepte natuur, ideaal voor een ontspannen vakantie. Wandelpaden starten direct vanaf het huis, en in de winter zijn er langlaufloipes, rodelbanen en skiliften. De skibus brengt gasten naar het Arbergebied. Of het nu gaat om een fietstocht, een dag in het natuurzwembad of een rit in de paardenkoets, er is voor ieder wat wils. Kinderen kunnen genieten van een gevarieerd vakantieprogramma, terwijl lokale avonden, boerentheater en glaskunstgalerijen de vakantie verrijken.
Bijzonderheden
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
Indeling
- 1x garage (1 parkeerplaats)
- Kluisje
- Balkon
- Verwarming (CV)
- Tuin (gedeeld met eigenaar en andere gasten, niet omheind, 250 m2)
- Aankleedkussen
- Voetbalgoal (gedeeld met andere gasten)
- 1x kinderbed (incl. beddengoed)
- 1x kinderstoel
- Strijkplank
- Zonneluifel
- Speelgoed
- Oonkamer met TV
- Kabel
- Flatscreen
- Open haard
- Zithoek
- Eetkamer met eettafel
- Radio
- Open keuken met waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- 4 kookplaten
- Elektrisch
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Horren
- Citruspers
- Slaapkamer met 2-pers. bed
- 180 x 200 cm
- Slaapkamer met 2-pers. bed
- 200 x 200 cm
- Slaapkamer met 2-pers. bed
- 200 x 200 cm
- Badkamer met ligbad
- Wasbak
- Haardroger
- Badkamer met douche
- Wastafel
- Wc
- Bidet
- Wasmachine
- Haardroger
- Toilet met wastafel
- Wc
- Saunaruimte met sauna
- Privé
- 2 personen
In de omgeving van Im Zellertal
Op 960 meter van Im Zellertal treft u één of meerdere restaurants. Een supermarkt is in de buurt, op 2 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen en nabij uw vakantiewoning kunt u tennissen.
- Centrum (2 km)
- Skibus (2 km)
- Supermarkt (2 km)
- Zwembad (2 km)
- Grensovergang (10 km)
- Openbaar vervoer (8,4 km)
- Tennisbaan (6 km)
- Restaurant (960 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Im Zellertal in Drachselsried. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Handdoeken | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
voor een midweek
- 6
- 3
- 0
Betalen via
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag