Indeling Sunrise Home 4er
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een verwarming. Daarnaast is er een terras, een sauna en een set tuinmeubelen en zijn er twee zwembaden. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee douches, drie wastafels en een toilet.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een wasdroger en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een combimagnetron, een vaatwasser, een oven en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Sunrise Home 4er ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
De stacaravans liggen verscholen in een parkachtige omgeving tussen dennen- en berkenbomen. Ze zijn ongeveer 50 vierkante meter groot en bieden plaats aan vier tot zes personen. De campingwinkel met een kleine supermarkt (verse broodjes) en biertuin, evenals kinderspeelplaatsen, bevinden zich in de buurt. Tropical Islands Dome, met al zijn attracties, ligt op ongeveer 1,5 km afstand en is gemakkelijk te voet of met de gratis shuttlebus te bereiken. Europa's grootste tropische resort wacht op uw ontdekking. Het waterpark is 24/7 geopend. Duik erin en beleef onvergetelijke momenten in het water.
Inbegrepen: eindschoonmaak, alle nutsvoorzieningen, wifi, linnengoed, parkeren, shuttlebus naar Tropical Islands, gebruik van het tropische avonturen- en saunaparadijs inclusief fitnessruimte, waterglijbaantoren, Jungle Splash, Tropino Kids Club en het buitengebied "Amazonia" gedurende uw verblijf.
Het waterpark Tropical Islands is te gebruiken vanaf 06:00 uur op de dag van aankomst tot 23:30 uur op de dag van vertrek.
Belangrijke mededeling:
Volgend jaar zullen er opnieuw onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd aan de Whitewater River (buitengedeelte AMAZONIA).
Het gebied zal daarom gesloten zijn van 14 mei 2026 tot en met 13 juli 2026. Gedurende deze periode blijven de waterglijbaantoren, Jungle Splash en de glijbanen in de lagune wel toegankelijk voor gasten.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Alleen kleine honden (tot schouderhoogte 35 cm) toegestaan, op aanvraag.
Indeling
- Whirlpool
- Wasdroger (gedeeld met andere gasten, tegen betaling)
- Sauna (gedeeld met andere gasten, tegen betaling)
- Wasmachine (gedeeld met andere gasten, tegen betaling)
- Verwarming
- Terras
- Tuinmeubilair
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmbaar, binnen, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm)
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmbaar, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm)
- Handdoeken/beddengoed (incl.)
- Open keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van Sunrise Home 4er
Op 1,5 kilometer van Sunrise Home 4er treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 8 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 1 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Sunrise Home 4er in Halbe kunt u naar het water.
- Luchthaven (52 km)
- Centrum (17 km)
- Water (8 km)
- Restaurant (1,5 km)
- Supermarkt (1 km)
- Zwembad (1,6 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Sunrise Home 4er in Halbe. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Gas/Olie | Included |
| Verwarming/Energie | Included |
| Water | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Catering | Diner mogelijk |
| Catering | Lunch mogelijk |
| Kinderbed | € 10 per verblijf (op aanvraag) |
| Kinderstoel | Included |
| Ontbijt | Mogelijk |
| Verwarmen zwembad | Included |
| Wifi | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Elektriciteit | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 6 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag