Indeling 19730
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV, een CD-speler, twee DVD-spelers, een verwarming, twee radio's en een stereo-installatie. Daarnaast is er een terras en een tuin en zijn er twee sets tuinmeubelen. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is voorzien van een douche, een wastafel en een haardroger.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een vriezer en een garage.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een magnetron en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van 19730 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Ons vakantieappartement is zeer comfortabel en ingericht met veel aandacht voor detail. Geniet van ontspannen dagen op een rustige locatie. Uw vakantie begint zodra u aankomt. We kijken ernaar uit u te verwelkomen.
Op korte afstand van het stadje en de thermale baden. Privéterras met tuinmeubilair en parkeerplaats. Het appartement bevindt zich op de begane grond en heeft een eigen ingang. Wij hechten veel waarde aan hygiëne, daarom is ons vakantieappartement zeer goed onderhouden en van alle gemakken voorzien.
Gratis wifi (neem uw eigen laptop mee).
Er zijn bordspellen, boeken, literatuur over de regio Odenwald, dvd's en cd's beschikbaar.
Geschikt voor 2 personen.
In de buurt bevindt zich een dialysecentrum dat ook patiënten van buitenaf behandelt.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de omgeving van 19730
Op 500 meter van 19730 treft u één of meerdere restaurants.
- Luchthaven (65 km)
- Skilift (25 km)
- Centrum (500 m)
- Restaurant (500 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van 19730 in Bad König. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 2
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag