Indeling Residentie Hohe Lith, Cuxhaven-Duhnen - Type B
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoons slaapbank, een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een CD-speler, een TV en een DVD-speler. Daarnaast is er een balkon, een sauna en een zwembad. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een douche, een toilet en een wastafel.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos), een wasmachine, een koel- en vriescombinatie en een wasdroger.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een babybed (te huur).
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een magnetron, een vaatwasser en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Residentie Hohe Lith, Cuxhaven-Duhnen - Type B ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Modern ingerichte appartementen direct aan het strand! Alleen de autovrije straat en de dijk scheiden het appartementencomplex Hohe Lith van het prachtige, fijne zandstrand van Cuxhaven. Droom weg in een strandstoel, spring in de golven met de kinderen, speel een balletje op het wad, wandel 's avonds door de haven – een vakantie in Cuxhaven is zowel gevarieerd als ontspannend. Vanuit uw vakantieappartement bent u te voet zo in het centrum met zijn winkels, cafés en restaurants.
Inbegrepen: wifi, alle nutsvoorzieningen, eindschoonmaak
Activiteiten in de omgeving: Het zwembad Ahoi met thalassotherapie, sauna en massagefaciliteiten ligt op slechts 1,5 km afstand. Profiteer van de perfecte locatie voor excursies naar het eiland Helgoland of Neuwerk. Hier heeft u de keuze: de veerboot nemen en terugwandelen over het wad? Of misschien het eilandje bezoeken met een paardenkoets?
In Cuxhaven kunt u kiezen uit tal van recreatiemogelijkheden: bezoek het uitzichtpunt "Alte Liebe", de vismarkt in de oude vissershaven of de Kugelbake, het herkenningspunt van Cuxhaven. Maak een wandeling door het Nationaal Park Nedersaksische Waddenzee, een van de laatste natuurgebieden in Europa die door UNESCO tot werelderfgoed is verklaard.
Vanwege renovatiewerkzaamheden is de recreatieruimte (zwembad en sauna) van Residenz Hohe Lith gesloten van november 2025 tot en met 30 juni 2026. Er kan af en toe bouwgeluid voorkomen.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden De foto's tonen voorbeelden van huizen en appartementen. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Indeling
- Waspakket tegen betaling
- Kookplaat
- Keramisch
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Satelliet
- Eettafel
- DVD-speler
- CD-speler
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Gedeeld met andere gasten
- Tegen betaling
- Gedeeld met andere gasten
- Tegen betaling
- Gedeeld met andere gasten
- Tegen betaling
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, binnen)
- Paid
In de omgeving van Residentie Hohe Lith, Cuxhaven-Duhnen - Type B
Op 500 meter van Residentie Hohe Lith, Cuxhaven-Duhnen - Type B treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 150 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u tennissen en nabij uw vakantiewoning kunt u fietsen huren. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Residentie Hohe Lith, Cuxhaven-Duhnen - Type B in Cuxhaven kunt u naar het water.
- Fietsverhuur (500 m)
- Restaurant (500 m)
- Water (150 m)
- Tennisbaan (3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Residentie Hohe Lith, Cuxhaven-Duhnen - Type B in Cuxhaven. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Babybedje | Babybedje € 3 per dag ((please reserve)) |
| Beddengoed | Beddengoed set € 28 per persoon voor de startset en elke verschoning ((beds made up on arrival, towels laid out),(please reserve)) |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 7 per dier per nacht (on requestDogs as pets) |
| handdoeken | Handdoeken € 6,50 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve)) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Bedlinnen | € 13 per persoon per verblijf ((please reserve)) |
| Keukenlinnen | Theedoeken € 5,50 per set per verschoning ((please reserve)) |
| Kinderstoel | € 2 per nacht ((please reserve)) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 25 beoordelingen
- 6
- 2
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag