Indeling F000 Apartment mit Doppelbett
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een terras en een airco. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een douche, een toilet, een haardroger en een wastafel.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een wasdroger, een internetaansluiting (draadloos) en een wasmachine.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderbed.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een vaatwasser, een koffiezetapparaat en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van F000 Apartment mit Doppelbett ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Ontsnap naar de rustige omgeving van Pellingen en kom tot rust in dit gezellige en zorgvuldig ingerichte appartement, ideaal voor maximaal 3 gasten. Of u nu een stel bent dat op zoek is naar een rustig toevluchtsoord of een klein gezin op avontuur in de natuur, dit appartement biedt de perfecte uitvalsbasis met een mix van modern comfort en rustieke charme.
Het appartement beschikt over een lichte woonkamer met een comfortabele eenpersoons slaapbank, een tv en een eethoek – perfect om te genieten van maaltijden of te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. De open keuken is volledig uitgerust met een koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron, vaatwasser, koelkast en fornuis, waardoor u gemakkelijk alles kunt bereiden, van ontbijt tot diner. De aparte slaapkamer biedt een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, afhankelijk van uw wensen, terwijl de moderne badkamer is voorzien van een douche, toilet, wastafel en haardroger.
Extra voorzieningen zijn onder andere airconditioning, een gemeubileerd terras om te genieten van de rust buiten, en toegang tot een wasmachine en droger (tegen betaling). Gezinnen zullen de aanwezigheid van een kinderbedje waarderen, terwijl strijkfaciliteiten en privéparkeergelegenheid extra gemak bieden. Dit appartement ligt vlakbij de weelderige bossen en wijngaarden van natuurpark Saar-Hunsrück en op korte rijafstand van Trier, de oudste stad van Duitsland. Het biedt comfort en een toegangspoort tot culturele en natuurlijke schatten.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Wees u ervan bewust dat evenementen, commerciële activiteiten of feesten niet zijn toegestaan op het terrein, om een serene en aangename ervaring voor alle gasten te waarborgen.
Indeling
- Wasmachine
- Airconditioning
- Terras
- Parking
- Kinderbed
- Strijkplank
- Strijkijzer
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Waterkoker
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
- Tegen betaling
In de omgeving van F000 Apartment mit Doppelbett
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van F000 Apartment mit Doppelbett in Trier. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 15 per verblijf |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 1 beoordeling
- 2
- 1
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag