Indeling Apartment Naturpark
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een terras, een tuin en een barbecue. Uw auto kunt u parkeren op een parking (overdekt). De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een internetaansluiting (ADSL, ISDN, draadloos) en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Apartment Naturpark ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Holiday flat "Naturpark" 135m² - With winter garden in our own nature parkImmerse yourself in pure relaxation in our lovingly designed holiday flat with conservatory and direct access to the nature park. Situated in idyllic Selk, surrounded by meadows, old trees and the Selker Au, a very special retreat awaits you here - perfect for nature lovers, those seeking peace and quiet and anyone looking for something out of the ordinary.
In de omgeving van Apartment Naturpark
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Apartment Naturpark in Selk. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | |
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 5
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag