Indeling Kaffeemühle Hamma II
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming, een kachel en een TV. Daarnaast is er een terras, een tuin, een barbecue, een sauna en een set tuinmeubelen. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van twee douches, een haardroger en een toilet.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een kinderbed (incl. beddengoed).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een fornuis, een oven, een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Kaffeemühle Hamma II ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Gezellig vakantieappartement op de bovenverdieping van een gerestaureerde watermolen, rustig gelegen aan een beekje en boomgaarden. Het aparte saunahuis op de binnenplaats kan tegen betaling voor 2 uur worden geboekt – inclusief vers fruit en drankjes. Barbecueplaats voor gezellige uurtjes. In het weekend verwelkomt het hofcafé u met huisgemaakte taarten en koffiespecialiteiten.
Hamma ligt idyllisch tussen de Kyffhäuser en de Harz. Vanuit het huis starten wandel- en fietsroutes door weilanden, boomgaarden en bossen. De bron van de Werra is een mooie wandelbestemming. Dagtrips naar Quedlinburg, Erfurt of Weimar bieden cultuur en afwisseling. In de winter zijn de besneeuwde paden perfect voor rustige wandelingen. Geniet van natuur, cultuur en ontspanning in een regio waar het massatoerisme ver weg lijkt.
Bijzonderheden
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen
Indeling
- Relaxruimte met douche
- Sauna (gedeeld met andere gasten, tegen betaling, 2 personen)
- Wasmachine (tegen betaling)
- Verwarming (CV, hout)
- Terras (gedeeld met andere gasten, 20 m2)
- Tuin (gedeeld met eigenaar en andere gasten, niet omheind, 200 m2)
- Tuinmeubilair
- BBQ (gedeeld met andere gasten, op aanvraag, houtskool)
- 1x parking
- Ligstoelen
- 1x kinderbed (incl. beddengoed)
- 1x kinderstoel
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Gezelschapsspellen
- Zonnescherm
- Al
- Gang
- Slaapkamer met 2-pers. bed
- 180 x 200 cm
- Horren
- Slaapkamer met 2x 1-pers. bed
- 90 x 200 cm
- Horren
- Badkamer met wasbak
- Douche
- Wc
- Haardroge
- Pen keuken met waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- 4 kookplaten
- Keramisch
- Koffiezetapparaat
- Volledig automatisch
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- + vriesvak
- Citruspers
- Blender
- Staafmixer
- Woon/eetkamer met TV
- Flatscreen
- Satelliet
- Eettafel
- Kachel
- Hout
- Zithoek
- Horre
In de omgeving van Kaffeemühle Hamma II
Op 10 meter van Kaffeemühle Hamma II treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 10 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 1 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen en nabij uw vakantiewoning kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Kaffeemühle Hamma II in Hamma kunt u naar het water.
- Luchthaven (71,96 km)
- Golfbaan (20 km)
- Zwembad (5 km)
- VVV (13 km)
- Water (10 km)
- Centrum (1 km)
- Openbaar vervoer (1 km)
- Supermarkt (1 km)
- Restaurant (10 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Kaffeemühle Hamma II in Hamma. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2 huisdieren; € 50 per dier per verblijf |
| Optioneel | |
|---|---|
| Hout | € 5 per pakket |
| Parkeren | € 5 per nacht |
| Sauna | € 15 per persoon |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Handdoeken | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
voor een midweek
- 4
- 2
- 2
Betalen via
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag