Indeling Appart'hôtel Archipel
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoons onderschuifbed, een eenpersoons slaapbank, een tweepersoonsbed en een tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon of terras en een zwembad. De badkamer is voorzien van een wastafel en een bad met douche.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Appart'hôtel Archipel ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Ontdek dit lichte appartement op de begane grond in de stijlvolle witte Résidence l'Archipel, perfect voor een ontspannende vakantie aan de kust. Het is netjes ingericht en beschikt over een ruime woonkamer met twee eenpersoons slaapbanken en een tv, plus een volledig uitgeruste kitchenette met vaatwasser om gemakkelijk maaltijden te bereiden. Met twee slaapkamers – één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden of een tweepersoonsbed – en een badkamer met een bad met douche, combineert dit huis comfort met functionaliteit. Stap buiten naar een balkon of terras met tuinmeubilair en geniet van het gemak van een gereserveerde parkeerplaats.
Op slechts 15 minuten lopen van het zandstrand en 1,4 km van de iconische oude haven van La Rochelle, bevindt u zich in dit appartement dicht bij het beste van de Atlantische Kust. Huisdieren zijn hier van harte welkom – verken de vele hondvriendelijke parken, schilderachtige wandelpaden langs het water en de nabijgelegen groene ruimtes, perfect voor wandelingen en speeltijd met uw harige vriendjes. Na een dag in de buitenlucht kunt u zich verfrissen in het gedeelde verwarmde zwembad, geopend van april tot en met september, een ware oase voor gasten.
Geniet van de lokale keuken in nabijgelegen cafés en bistro's waar huisdieren welkom zijn op hun terrassen. Geniet van verse vis, regionale specialiteiten en heerlijke gebakjes terwijl uw huisdieren comfortabel naast u ontspannen. Maak 's avonds een wandeling door de charmante haven of kom tot rust op hondvriendelijke stranden en in parken. Uw verblijf wordt een heerlijke mix van cultuur, comfort en huisdiervriendelijk plezier.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmbaar, geopend van Apr t/m Sep)
- 1-pers. onderschuifbed
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Kookplaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Bad met douche
- Wastafel
In de omgeving van Appart'hôtel Archipel
Op 600 meter van Appart'hôtel Archipel treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 400 meter. Een supermarkt is in de buurt, op 600 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u uitgaan. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Appart'hôtel Archipel in La Rochelle kunt u naar het strand of het water.
- Strand (1,6 km)
- Centrum (600 m)
- Uitgaansgelegenheid (600 m)
- Openbaar vervoer (800 m)
- Restaurant (600 m)
- Supermarkt (600 m)
- Water (400 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Appart'hôtel Archipel in La Rochelle. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 (u dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 100 per verblijf (huisdieren dienen via het customer contact center te worden aangevraagd) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Diversen | Broodjesservice |
| Keukenlinnen | Zelf meenemen |
| Kinderbed + Kinderstoel | € 35 per verblijf (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 13 beoordelingen
- 6
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag