



































Indeling La Riviere S4 NR
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer. De vakantiewoning is voorzien van een televisie. Daarnaast is er een tuinmeubilair en een balkon. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting, een koelkast en een vriezer.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een kinderbed.
Keuken
De keuken is voorzien van een kookplaat (elektrisch), een koffiezetapparaat, een vaatwasser en een magnetron.
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u bedlinnen en badtexttiel.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van La Riviere S4 NR ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Verleg je grenzen, laad jezelf op… en herhaal.Résidence La Rivière ligt in het hart van Chamonix, op slechts een steenworp afstand van het treinstation en het bruisende lokale leven. Omgeven door het adembenemende Alpenlandschap aan de voet van de majestueuze Mont Blanc, is dit de ideale plek voor liefhebbers van natuur en bergactiviteiten.Profiteer van een gevarieerd aanbod van gratis sport- en culturele activiteiten aangeboden door Pierre & Vacances. Ontspan daarna in je comfortabele appartement – sommige met balkon en prachtig uitzicht op de bergen. Of je nu wandelt of gewoon tot rust komt in de natuur, La Rivière helpt je jezelf opnieuw te ontdekken.Makkelijk bereikbaar per trein, is La Rivière een onvergetelijke bestemming voor een bergvakantie.
Studio voor 4 personen, 1 slaaphoekCa. 25 m², 2 kamers, geen slaapkamer, max. 4 personenIndeling: 1 woonkamer, 1 kitchenette, 1 slaaphoek, 1 badkamer, 1 toiletSlaapplaatsen:Woonkamer: opklapbed (voor 2 personen)Slaaphoek: stapelbed (80x190 cm, aanbevolen voor kinderen)Badkamer: 1 bad met toiletKeuken: Open en volledig uitgerustLocatie: La Rivière gebouw, oost-/westgericht (bedden: enkel 80x190 cm, dubbel 140x190 cm)Inclusief uitrusting: Vaatwasser, magnetron, Nespresso, tv (nationale zenders) Inclusief diensten: Eindschoonmaak (excl. kitchenette), handdoeken, bedlinnen, wifi, welkomst schoonmaakset
Aan de voet van de Mont Blanc ligt Résidence La Rivière, jouw toegangspoort tot de indrukwekkende natuur en levendige sfeer van Chamonix – een bestemming die elk seizoen iets bijzonders te bieden heeft.Zomer – Natuur op haar mooistWanneer de sneeuw smelt en de bergen ontwaken, verandert Chamonix in een paradijs voor buitenliefhebbers. Meer dan 350 kilometer aan wandelpaden leiden je langs alpenweides, kristalheldere meren en spectaculaire bergkammen. Ook mountainbiken, paragliden, klimmen en trailrunning zijn populair.Gezinnen genieten van zomerrodelbanen, klimparken en panoramische treinritten, bijvoorbeeld naar de Mer de Glace. Na een actieve dag is het heerlijk ontspannen op een terras in het sfeervolle centrum – op loopafstand van de résidence.Winter – Een wereld van sneeuw en avontuurIn de winter wordt Chamonix een wereldberoemd skigebied. Vanuit La Rivière heb je eenvoudig toegang tot de pistes van het Mont Blanc-gebied – inclusief de legendarische Vallée Blanche.Geen skiër? Probeer sneeuwschoenwandelen, hondensleetochten of ijsklimmen. De kabelbaan naar de Aiguille du Midi biedt het hele jaar adembenemende uitzichten. ’s Avonds kun je genieten van après-ski, lekker eten of wellness.Het hele jaar door – Een bruisende stadChamonix is meer dan een bergresort – het is een levendige Alpenstad met winkels, musea, galerieën en seizoensgebonden evenementen. Je vindt er het hele jaar door cultuur, energie en natuurlijke schoonheid aan je voeten.
In de omgeving van La Riviere S4 NR
Op 150 meter van La Riviere S4 NR treft u één of meerdere restaurants.
- Restaurant (150 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van La Riviere S4 NR in Chamonix. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 200,00 |
Toeristenbelasting | € 1,60 per persoon per dag |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een midweek
- 4
- 0
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag