



































Indeling Odalys Les Fermes de Chatel 2p 4
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een televisie. Daarnaast is er een zwembad. Uw auto kunt u parkeren op een parking.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een internetaansluiting.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een babybad, een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een vaatwasser en een kookplaat (keramisch).
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u badtexttiel en bedlinnen.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Odalys Les Fermes de Chatel 2p 4 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Boek een skivakantie in het skigebied van Châtel, in de Savoie en geniet van een vakantie met familie of vrienden. De residentie is ideaal gelegen aan de voet van de pistes, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot het grote skigebied Portes du Soleil.
Het skigebied Portes du Soleil biedt 293 pistes (29 zwarte, 105 rode, 125 blauwe, 33 groene) en 197 skiliften.
Vanuit Châtel heb je directe verbindingen naar de Franse skigebieden Morzine, Avoriaz en Les Gets, en aan de Zwitserse kant Champéry en Morgins.
Chatel heeft een eigen skigebied met tal van uitstekende ski's verdeeld over twee bergen met 130 km aan pistes (6 zwarte, 14 rode, 17 blauwe, 9 groene) en 43 skiliften.
Tot uw beschikking in de residentie Les Fermes de Châtel:
- Overdekt, verwarmd zwembad
- Welzijnscentrum (tegen betaling): spa, whirlpool, hammam, massage
- Wasserij (tegen betaling)
- Gratis overdekte parkeerplaats (1 kamer/appartement)
De residentie Odalys ligt in het centrum van Chatel en biedt al het comfort voor uw droomvakanties. Kies accommodatie van 2-kamer appartementen voor 4 personen tot 5-kamer-duplex appartementen voor 10 personen en u heeft gratis tv en Wifi toegang in alle appartementen. Alle appartementen hebben een kitchenette uitgerust met vitrokeramische kookplaat, magnetron / grill, vaatwasser) een badkamer of douche met toilet en een balkon of terras.
2-kamer appartement voor 4 personen (ca. 34m²)
Woonkamer met slaapplaatsen voor 2 personen
Slaapkamer met slaapplaatsen voor 2 personen
Uitgeruste kitchenette (vitrokeramische kookplaat, magnetron / grill, koelkast, afwasmachine)
Badkamer met toilet
Het Franse skigebied Chatel in het skigebied Portes du Soleil biedt een brede keuze aan sneeuwsport en winteractiviteiten. Vanuit uw vakantieverhuur in Chatel heeft u directe verbindingen met de skigebieden Avoriaz, Torgon en Morgins in het skigebied Portes du Soleil.
Chatel is gewaardeerd met het label Famille Plus en is een gezinsvriendelijk skigebied dat geschikt is voor alle leeftijden en alle niveaus. Of u liever skiën of snowboarden wilt, er is veel keuze op de pistes in Chatel.
Het Smoothpark is de perfecte plek voor zowel beginnende freestylers als ervaren ruiters.
U kunt uw familievakantievakanties in Chatel met gemoedsrust reserveren, omdat uw kinderen hun verblijf ook zullen genieten dankzij de professionele dienstverlening in de kinderdagverblijf "The Mouflets" die baby's van 3 maanden oud tot 6 jaar oud verwelkomt.
In de omgeving van Odalys Les Fermes de Chatel 2p 4
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Odalys Les Fermes de Chatel 2p 4 in Châtel. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 500,00 |
Milieutoeslag | € 0,20 per persoon per dag |
Toeristenbelasting | € 2,30 per persoon per dag |
Optioneel | |
---|---|
Huisdier | € 100,00 |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 4
- 1
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag