

























Indeling COMBLOUX Les Roches Blanches A24S
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon. De badkamer is voorzien van een bad of douche en een toilet.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een magnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van COMBLOUX Les Roches Blanches A24S ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit uitnodigende appartement in Combloux biedt een comfortabel en gezellig verblijf voor maximaal 4 gasten. Met één slaapkamer en één badkamer is het een ideale uitvalsbasis voor kleine gezinnen of stellen die de Alpen willen verkennen. Hoewel er geen privézwembad of wifi is, zorgt de locatie van het appartement voor gemakkelijke toegang tot lokale voorzieningen, waardoor gasten een echte bergervaring krijgen met winkels en restaurants op slechts een korte loopafstand.
Combloux, genesteld in het hart van Haute-Savoie, biedt een bevoorrechte locatie met adembenemende uitzichten op de Mont-Blanc. Het is een paradijs voor zowel zomer- als winterliefhebbers, met het appartement gelegen op slechts 5 km van het beroemde resort Megève. In de zomer biedt het gebied wandelen, mountainbiken en een prachtig biotoopmeer om te zwemmen, allemaal omgeven door prachtige alpenvergezichten. In de winter verandert Combloux in een paradijs voor skiërs, met toegankelijke pistes en uitstekende sneeuwcondities.
Het appartement beschikt over een kleine keuken, ideaal voor het bereiden van maaltijden na een dag vol buitenavonturen. De woonkamer biedt een ontspannende ruimte om te ontspannen, met comfort en een rustige sfeer. Dankzij de ligging vlak bij de skipistes en de voorzieningen van het dorp is dit appartement een perfect toevluchtsoord voor iedereen die de schoonheid en charme van Combloux wil ervaren, ongeacht het seizoen.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Balkon
- Kookplaat
- Keramisch
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. slaapbank
- 140 x 200 cm
- TV
- Flatscreen
- Zithoek
- 2-pers. bed
- 160 x 200 cm
- Bad of douche
- Toilet
In de omgeving van COMBLOUX Les Roches Blanches A24S
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van COMBLOUX Les Roches Blanches A24S in Cordon. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 800 |
Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per nacht |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | € 8 per Person |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 4
- 1
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag