Indeling Résidence Les Grandes Alpes
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een sauna.
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u badtextiel.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Résidence Les Grandes Alpes ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze accommodatie biedt, samen met de traditionele chaletcharme, een comfortabel verblijf in het hart van La Clusaz. Het is ideaal voor maximaal 4 personen en beschikt over een woonkamer met een slaapbank voor twee personen en een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden of een tweepersoonsbed op aanvraag. Een volledig uitgeruste keuken en een badkamer of doucheruimte met apart toilet zorgen voor een zelfvoorzienende ervaring. Het appartement beschikt ook over een eigen balkon met een schilderachtig uitzicht op het Aravis-gebergte. Gasten kunnen genieten van gratis WiFi en huisdieren zijn welkom tegen een kleine dagelijkse vergoeding. De eindschoonmaak is inbegrepen (exclusief de keuken) en aanvullende diensten zoals babypakketten en ontbijtbezorging zijn op aanvraag beschikbaar.
De residentie ligt op een toplocatie, op slechts 3 minuten lopen van de plaatselijke winkels, en biedt gemakkelijke toegang tot het levendige dorpsleven van La Clusaz. Het prachtige Aravis-gebergte biedt een ongelooflijke achtergrond, perfect om te skiën in de winter en te wandelen in de zomer. Er zijn openbaar vervoersmogelijkheden in de buurt en het resort is gemakkelijk bereikbaar voor zowel binnenlandse als internationale bezoekers.
Naast de gezellige accommodaties beschikt de residentie over een uitzonderlijke wellnessruimte met een verwarmd panoramisch zwembad van 250 m², sauna, whirlpool en een zwanenhals voor ultieme ontspanning. Gasten kunnen na een dag vol buitenactiviteiten ontspannen in de serene sfeer van de spa, dagelijks geopend van 09.00 tot 22.00 uur. De residentie biedt ook een scala aan extra diensten, waaronder een delicatessenmenu, overdekte parkeergelegenheid en de mogelijkheid om badjassen en slippers te huren voor extra comfort.
In de omgeving van Résidence Les Grandes Alpes
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Résidence Les Grandes Alpes in La Clusaz. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Badjas en slippersset voor de duur van het verblijf: 7 € per volwassene en 5 € per kind (geef de grootte en leeftijd van het kind op) |
| Eindschoonmaak | Inbegrepen - exclusief keukengedeelte - dagelijkse schoonmaak of tijdens het verblijf: van 30 tot 80 euro; afhankelijk van accommodatie |
| Huisdieren | 10 € per dier per dag |
| Toeristenbelasting | Ter plaatse te betalen volgens het geldende tarief |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Inbegrepen - wijzigen tijdens uw verblijf mogelijk: direct ter plaatse te boeken |
| Ontbijt | Bezorgservice naast ontbijt en kranten, dagelijkse schoonmaak... |
| Parkeren | Parkeerplaats in de overdekte garage - mogelijkheid tot opbergen van dakkoffers - 15€ per dag voor een extra ruimte in de garage |
| Sauna | 250 m² van € ontspanningsruimte met verwarmd panoramisch zwembad met zwanenhals, bubbelbad en sauna - van 09.00 tot 22.00 uur |
| Wifi | Vrij |
| Zwembad | 250 m² van € ontspanningsruimte met verwarmd panoramisch zwembad met zwanenhals, bubbelbad en sauna - van 09.00 tot 22.00 uur |
| babyspullen | € 15 per dag (reiswieg en kinderstoel) - op aanvraag en afhankelijk van beschikbaarheid - voor aankomst te reserveren |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 9 beoordelingen
- 4
- 1
- 7
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag