Indeling Chalet Le Refuge
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 14 personen heeft zes badkamers en zes slaapkamers en beschikt over een eenpersoons slaapbank, een eenpersoons onderschuifbed, twee tweepersoonsbedden en acht eenpersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een open haard. Daarnaast is er een zwembad en een sauna. De badkamer is voorzien van zes toiletten, vier ligbaden en twee douches.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos) en een koel- en vriescombinatie.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een fornuis, een vaatwasser, een oven en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Chalet Le Refuge ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Op slechts 300 meter van het charmante dorpscentrum van La Rosière ligt dit ruime chalet-appartement met een authentieke alpine sfeer en ruimte voor iedereen. Natuurlijk hout, stenen accenten en een knisperende open haard zorgen voor de perfecte ambiance na een dag in de bergen. Verdeeld over zes slaapkamers en zes complete badkamers (vier met bad, twee met douche) biedt de indeling voldoende ruimte voor grote gezinnen of skivakanties met meerdere gezinnen. Een lounge met satelliet-tv, een eenpersoons slaapbank en een uitschuifbaar bed zorgt voor flexibele slaapmogelijkheden. De volledig uitgeruste keuken – keramische kookplaat, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast met vriezer en filterkoffiezetapparaat – maakt het bereiden van groepsmaaltijden gemakkelijk, waarna u heerlijk kunt ontspannen in uw eigen sauna.
Gelegen in de gewilde wijk Les Eucherts in Montvalezan, bent u op loopafstand van liften, skischool, verhuur, winkels en bakkerijen. Handige ski-opslag zorgt ervoor dat uw uitrusting georganiseerd blijft; het gedeelde verwarmde binnenzwembad is de ideale plek om na het skiën tot rust te komen. Niet-skiërs kunnen genieten van sneeuwschoenwandelingen, een bezoek aan de spa in het dorp of ontspannen op het zonnige terras terwijl ze de actie op de pistes gadeslaan.
Neem uw hond mee! Wandel over het rustige bospad richting Les Ecureuils, maak een sneeuwschoenwandeling waar uw hond lekker naast kan lopen, of bezoek de open weiden boven Les Eucherts voor een spelletje in de sneeuw. In de warmere maanden kunt u een duik nemen in de beek en picknicken op een plekje met uitzicht op de Alpen. Veel restaurants in de buurt – denk aan heerlijke raclette, tartiflette en pizza uit de houtoven bij lokale brasserieën – bieden huisdiervriendelijke terrassen, zodat uw trouwe viervoeter ook van de après-ski kan genieten. Hier beginnen de mooiste bergherinneringen.
Bijzonderheden
Bedden opgemaakt bij aankomst De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- 1-pers. onderschuifbed
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Satelliet
- Open haard
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Keramisch
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- 2x 1-pers. bed
- 2x 1-pers. bed
- 2x 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
- Ligbad
- Toilet
- Ligbad
- Toilet
- Ligbad
- Toilet
- Ligbad
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Via gezamenlijke ingang
- Privé
- Gedeeld met andere gasten
- Overdekt
In de omgeving van Chalet Le Refuge
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Chalet Le Refuge in Montvalezan. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 500 (u dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst) |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 13 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Hout | € 10 per pakket |
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Parkeren | Garage € 50 per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 1 beoordeling
- 14
- 6
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag