Indeling Fleur de Sel
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een eenpersoons onderschuifbed, een tweepersoonsbed en een eenpersoons slaapbank. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming en twee televisies. Daarnaast is er een balkon of terras, een set tuinmeubelen en een zwembad. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een garage, een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een combimagnetron, een vaatwasser en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Fleur de Sel ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit appartementencomplex ligt direct aan zee. U hoeft alleen maar de strandweg over te steken en u staat met uw voeten in het zand. De studio's en appartementen zijn verdeeld over twee gebouwen. Ze zijn modern en comfortabel ingericht. U kunt een heerlijke dag doorbrengen in het verwarmde zwembad of een ontspannen middag in het wellnesscentrum.
Guidel staat bekend om zijn fijne zandstranden, rijke natuur, Bretonse kapellen, kunstgalerieën en muziekfestivals. In de directe omgeving vindt u vele mogelijkheden om te zeilen, surfen en kajakken. Vanuit de jachthaven van Le Pouldu (13 km) volgt u eenvoudig het prachtige wandelpad langs de rivier dat naar de Saint-Maurice-brug leidt. Een bakker, een supermarkt en een restaurant vindt u in Guidel (4 km). Een 18-holes golfbaan vindt u in Ploemeur (6 km) en Quéven (12 km). Een restaurant ligt op 200 m afstand en surfen en kanoën vindt u op 500 m afstand.
Bezoek ook de haven van Doelan (15 km). Ontdek de pittoreske steegjes in Pont Scorff (15 km). Verras uw kinderen in de dierentuin bij Pont Scorff (10 km). Een hoogtepunt is het kleine eilandje Île de Groix met paradijselijke stranden. Bereikbaar per boot vanuit de haven van Lorient (15 km). Lorient is ook uitstekend geschikt om te winkelen.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Toilet
- Garage
- TV
- Balkon of terras
- Verwarming
- Tuinmeubilair
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, geopend van Jun t/m Sep)
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 1-pers. onderschuifbed
- 1-pers. slaapbank
- TV
- 2-pers. bed
- 2x 1-pers. bed
- Ligbad
In de omgeving van Fleur de Sel
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Fleur de Sel in Guidel. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 580 (u dient de borg contant of per creditcard te betalen bij aankomst) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 100 per verblijf (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Keukenlinnen | Zelf meenemen |
| Kinderbed + Kinderstoel | € 25 per verblijf |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 32 beoordelingen
- 6
- 2
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag