Indeling Architekten Villa mit Meerblick
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 7 personen heeft twee badkamers en drie slaapkamers en beschikt over drie tweepersoonsbedden en een eenpersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van twee verwarmingen, een open haard en twee televisies. Daarnaast is er een tuin, een set tuinmeubelen en een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee haardrogers, een toilet, twee douches en een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een babybed.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een fornuis, een oven, een vaatwasser en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Architekten Villa mit Meerblick ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Deze door een architect ontworpen villa biedt een royale leefruimte en een moderne, elegante inrichting, met adembenemend gedeeltelijk uitzicht op zee. De ruime indeling, de woonkamer met zeezicht en het aangrenzende terras nodigen uit tot heerlijke momenten van gezelligheid, bijvoorbeeld rond een barbecue op de plancha.
De volledig uitgeruste keuken is ideaal om samen Bretonse specialiteiten te bereiden. De wijnkelder is een waar hoogtepunt voor wijnliefhebbers. De open haard in de woonkamer zorgt voor een bijzonder knusse sfeer, vooral buiten het seizoen.
Boven, op de mezzanine, bevindt zich een tweede woonruimte met een televisie, die een nog spectaculairder uitzicht op zee biedt.
Op de begane grond vindt u de master suite met een bed van 160 x 200 cm, grote ramen die direct toegang geven tot de tuin, een aangrenzende kleedkamer en een badkamer met ligbad, douche en apart toilet.
Boven bevinden zich nog twee slaapkamers:
Een slaapkamer met een tweepersoonsbed (160 x 200 cm)
Een slaapkamer met een tweepersoonsbed (160 x 200 cm) en een eenpersoonsbed (90 x 190 cm), ideaal voor een kind
Een badkamer met douche en toilet
Er zijn ook twee kantoorruimtes beschikbaar, perfect om thuis te werken.
Babybenodigdheden, een kinderbedje, een kinderstoel en een babybadje zijn op aanvraag beschikbaar.
Een garage (afhankelijk van de grootte van het voertuig) completeert deze uitzonderlijke villa. Er zijn meerdere extra parkeerplaatsen op het terrein.
Het dichtstbijzijnde zandstrand en de kustwandelroute GR34 liggen op slechts 300 meter loopafstand.
Een bijzonder hoogtepunt is de wekelijkse markt, die elke dinsdag het hele centrum tot leven brengt. Vanuit hier vertrekken ook veerboten naar de nabijgelegen eilanden Molène en Ouessant, een onvergetelijke ervaring. Een tocht in een van de opblaasboten voor twaalf personen is ook een absolute aanrader: met een beetje geluk kun je tijdens deze indrukwekkende tocht dolfijnen en zeehonden zien zonnebaden op de rotsen. Voor wandelliefhebbers biedt de beroemde GR34-kustroute adembenemende uitzichten en strekt zich kilometerslang uit langs de ruige en romantische westkust van Frankrijk.
)
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Deze vakantiewoning is niet aangepast aan mensen met een verminderde mobiliteit Opladen van e-voertuigen niet toegestaan We handhaven een rookvrije omgeving binnen het pand. Indien dit beleid niet wordt nageleefd, zullen er extra kosten in rekening worden gebracht.
Indeling
- Verwarming (elektrisch)
- Verwarming (elektrisch, vloerverwarming)
- Terras (20 m2)
- Tuin (omheind, 700 m2)
- Tuinmeubilair
- Parking
- Kinderstoel
- Plancha grill
- Babybedje (free)
- Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
- Woonkamer
- TV (geen Nederlandse zender (s, geen Duitse zender (s)
- Open haard
- Zithoek
- Open keuken
- Broodrooster
- Fornuis (4 kookplaten, inductie)
- Koffiezetapparaat (cups)
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Haardroger
- Toilet
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Haardroger
- Vide
- TV
In de omgeving van Architekten Villa mit Meerblick
Op 1 kilometer van Architekten Villa mit Meerblick treft u één of meerdere restaurants. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen en nabij uw vakantiewoning kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Architekten Villa mit Meerblick in Le Conquet kunt u naar het strand of de haven.
- Luchthaven (30 km)
- Golfbaan (14 km)
- Openbaar vervoer (25 km)
- Watersportgelegenheid (6 km)
- Strand (1,3 km)
- Haven (1,6 km)
- Restaurant (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Architekten Villa mit Meerblick in Le Conquet. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Elektriciteit | Included |
| Water | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
| Keukenlinnen | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 7
- 3
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag