Indeling Hotel de Ville
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft twee badkamers en drie slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon en een lift. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Hotel de Ville ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
"L'abri du centre", appartement 4-kamers 93 m2 op de 1e verdieping, op het zuiden gelegen. Gezellig ingericht: woon-/eetkamer met eettafel en TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm, lengte 190 cm), bad/WC. 2 kamers, elke kamer heeft 1 2-pers bed (140 cm, lengte 190 cm). Kleine keuken (afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Uitgang naar het balkon. Douche, aparte WC. Elektrische verwarming. Balkon, op het zuiden gelegen. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine, haardroger. Niet rokers woning. 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.
Residentie "Hotel de Ville", van 5 verdiepingen. In het centrum van Perros-Guirec, drukke ligging, 350 m van zee, 1 km van het strand. In het huis: lift. Openbare parkeerplaatsen in de straat. Supermarkt 2 km, restaurant 50 m, bakkerij 100 m, centrum te voet bereikbaar in 1 minuten, bushalte 10 m, zandstrand "Plage de Trestraou" 1 km. Jachthaven 2 m, zeilschool 1.5 km. Attracties in de buurt: Ploumanac'h 4 km, Tregastel 7 km, Trébeurden 13 km, Lannion 10 km, plougrescant 20 km, Morlaix 58 km. Wandelgebied GR 34, Côte de Granit Rose, Réserve naturelles des 7 Iles.
In de omgeving van Hotel de Ville
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Hotel de Ville in Perros-Guirec. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Elektriciteit | |
| Huisdier | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
| Toeristenbelasting | |
| Verwarming | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
- 6
- 3
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag