Indeling Domaine de Val Queven 1 bedroom apt sleeps 4 OTA
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon of terras en een zwembad. De badkamer is voorzien van een toilet, een douche en een wastafel.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Domaine de Val Queven 1 bedroom apt sleeps 4 OTA ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Halverwege tussen de kusten van Finistère en Morbihan biedt dit tweekamerappartement in Quéven een schone, comfortabele basis voor vier gasten die het meeste uit de kust van Bretagne willen halen. Grenzend aan een 18-holes golfbaan binnen een rustige voetgangerswijk, is het een omgeving die meteen rustig aanvoelt – met de stranden van Guidel op slechts 12 km afstand en winkels en restaurants op korte rit van de deur.
Het appartement beschikt over een tweepersoonskamer en een lichte woonkamer met een tweepersoons slaapbank, waardoor de indeling praktisch en geschikt is voor twee stellen of een klein gezin. De kitchenette is volledig uitgerust met keramische kookpannen, een oven en een vaatwasser, waardoor zelfverzorging gemakkelijk is tijdens elke verblijfsduur. Een badkamer, televisie en een privébalkon zijn allemaal inbegrepen, samen met een buitenparkeerplaats.
De residentie biedt solide gedeelde faciliteiten die de accommodatie aanvullen. Er is een overdekt verwarmd zwembad beschikbaar - een welkome toevluchtsoord, ongeacht het Atlantische weer. De sauna is een extra salaris, plus wifi houdt de groep gedurende het hele verblijf verbonden en er is een wasservice ter plaatse.
Morbihan - gerangschikt als een van de mooiste baaien ter wereld - omringt het gebied met watersporten, kustwandelingen, duiken en boottochten vanuit Lorient. Het wildpark Les Terres de Nataé ligt op slechts 1 km afstand, en de dierentuin Pont-Scorff en het nautisch centrum Guidel zijn beide gemakkelijk bereikbaar. Met de restaurants, winkels en het zomerfestivallandschap van Lorient die het geheel afronden, is er geen gebrek aan manieren om de dagen te vullen.
Opmerking:
- Na een technisch probleem is de sauna daadwerkelijk buiten gebruik.
- Wi-Fi en bedden die bij aankomst zijn opgemaakt zijn beschikbaar als betaalde diensten. Deze diensten zijn niet inbegrepen in de boekingsprijs en moeten ter plaatse worden betaald tijdens het verblijf.
Indeling
- Parkeerplaats
- Balkon of terras
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd, binnen)
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Zithoek
- Kookplaat
- Keramisch
- Oven
- Afwasmachine
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van Domaine de Val Queven 1 bedroom apt sleeps 4 OTA
Een supermarkt is in de buurt, op 2 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Domaine de Val Queven 1 bedroom apt sleeps 4 OTA in Quéven kunt u naar het strand.
- Strand (12 km)
- Supermarkt (2 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Domaine de Val Queven 1 bedroom apt sleeps 4 OTA in Quéven. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Per set € 9 per person |
| Kinderbed | € 15 per verblijf |
| Kinderstoel | € 15 per verblijf |
| Linnengoed | Bedden opgemaakt bij aankomst € 50 |
| Parkeren | € 7 per nacht |
| Sauna | (per hour) € 10 per person |
| Wifi | € 6 per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 1
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag