






















Indeling Deauville Plage 1 et 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon en een lift. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Deauville Plage 1 et 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Appartement 2-kamers 25 m2 op 2 verdiepingen, op het zuidwesten gelegen. Woon-/eetkamer met TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm, lengte 200 cm). Kookhoek (afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Nespresso) extra, combimagnetron). Douche, aparte WC. Elektrische verwarming. Bovenverdieping: (steile trap), 1 open kamer, hoogte van het plafond 170 cm met 2 bedden (90 cm, lengte 190 cm). Klein balkon 1 m2, op het zuiden gelegen en op het westen gelegen. Zijdelings uitzicht op zee. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Parkeerplaats nr. 215. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.
Residentie "Deauville Plage 1 et 2", van 5 verdiepingen. In de wijk Villers 2000, in de plaats, 1.3 km van het centrum van Villers-sur-Mer, 50 m van zee, 200 m van het meer, 50 m van het strand. In het complex: lift. Openbare parkeerplaatsen in de straat. Winkel 2 km, levensmiddelenwinkel 650 m, supermarkt 2 km, restaurant 2 km, bar 2 km, bakkerij 2 km, café 2 km, bushalte "Avenue de la république", zandstrand 450 m, thermaalbad "Thalasso de Deauville" 6.7 km. Golfterrein (18 holes) 5 km. Attracties in de buurt: Deauville 7 km, Trouville 8 km, Honlfeur 25 km, Caen 47 km. De sleuteloverdracht vindt plaats bij het agentschap Interhome in Cabourg, 13 km.
In de omgeving van Deauville Plage 1 et 2
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Deauville Plage 1 et 2 in Villers-sur-Mer. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Optioneel | |
---|---|
Babybed (tot 2 jaar) | € 3,50 per stuk per dag |
Badlinnen (eerste set) | € 5 per persoon |
Bedlinnen (eerste set) | € 10 per persoon |
Booster seat (for children) | € 3 per stuk per dag |
Extra bed | € 6 per stuk per dag |
Stroller (buggy) | € 3 per stuk per dag |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Internet (Wi-Fi) | |
Parkeerplaats | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
- 4
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag