Indeling Résidence Le Petit Pont 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een terras. De badkamer is voorzien van een wastafel, een toilet en een douche.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een magnetron en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Résidence Le Petit Pont 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Welkom in uw gezellige verblijf aan het meer in Hourtin! Deze charmante studio op de begane grond in het 3-sterren Résidence Le Petit Pont ligt op een steenworp afstand van het prachtige zoetwatermeer Hourtin-Carcans, het grootste natuurlijke meer van Frankrijk. Met een volledig uitgeruste kitchenette, een comfortabele tweepersoonsslaapbank, een moderne badkamer en een eigen terras is deze studio perfect voor stellen of individuele reizigers die rust en comfort zoeken met directe toegang tot de natuur.
Op slechts 1,5 km van het centrum van Hourtin vindt u lokale markten, bakkerijen en gezellige bistro's die verse vis en regionale wijnen serveren. Breng uw dagen door met zwemmen, windsurfen of paddleboarden op het meer, of rijd in 15 minuten naar de Atlantische stranden voor zand en surfen. De residentie biedt ook wandel- en fietspaden in de buurt, ideaal om de omliggende dennenbossen en duinen te verkennen.
Neem uw trouwe viervoeter mee, want huisdieren zijn hier van harte welkom! Geniet van wandelingen langs het meer, spetter in het ondiepe water bij de haven van Hourtin of ga samen met andere huisdiereigenaren op de schilderachtige paden door de dennenbossen. De rustige, open ruimtes rond het meer zijn perfect om te apporteren, snuffelavonturen te beleven of gewoon te ontspannen in de schaduw. Met huisdiervriendelijke cafés in de buurt zal je beste vriend net zo van de vakantie genieten als jij.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Terras
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Kookplaat
- Keramisch
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van Résidence Le Petit Pont 2
Er is een meer/open water op minder dan 400 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Résidence Le Petit Pont 2 in Hourtin kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (70 km)
- Strand (8 km)
- Openbaar vervoer (18 km)
- Centrum (1,5 km)
- Water (400 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Résidence Le Petit Pont 2 in Hourtin. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 (u dient de borg ter plaatse met creditcard te betalen) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 100 per verblijf (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 10 per persoon per verblijf ((please reserve)) |
| Bedlinnen | € 16 per persoon per verblijf ((please reserve)) |
| Kinderbed + Kinderstoel | € 35 per verblijf (op aanvraag) |
| Stoombad | € 9 per keer |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 36 beoordelingen
- 2
- 0
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag