Indeling P. Minervois P N°05 - Villa 2P4
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een tweepersoonsbed en een tweepersoons slaapbank. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een tuin, een terras, een set tuinmeubelen en een zwembad. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een wastafel, een toilet en een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een vaatwasser en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van P. Minervois P N°05 - Villa 2P4 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
De huis in Homps heeft 1 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 4 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 40 m² isgezellig ingerichte en is modern, met uitzicht de tuin. De woning bevindt zich op 800 m van het restaurant "La table du Petit Louis", 850 m van het meer "Lac de Jouarres", 900 m van de supermarkt "Lancans", 12 km from hospital "Centre Hospitalier Lezignan" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en in een residentieel complex. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, terras, internet (wifi), sportschool, verwarmd zwembad gemeenschappelijk, openlucht parkeerplaats in in het zelfde gebouw, 1 Televisie. De open keuken, elektrisch fornuis, is uitgerust met koelkast, magnetron, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.
Indeling
- Fitnessruimte
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuin
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- 2-pers. bed
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
In de omgeving van P. Minervois P N°05 - Villa 2P4
Op 800 meter van P. Minervois P N°05 - Villa 2P4 treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 850 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van P. Minervois P N°05 - Villa 2P4 in Homps kunt u naar het water.
- Restaurant (800 m)
- Water (850 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van P. Minervois P N°05 - Villa 2P4 in Homps. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Baby high chair | € 5 per Night |
| Baby high chair | € 5 per Night |
| Baby high chair | € 5 per Night |
| Borgsom | € 500 |
| Borgsom | € 500 |
| Borgsom | € 500 |
| Cot/Crib | € 5 per Night |
| Cot/Crib | € 5 per Night |
| Cot/Crib | € 5 per Night |
| Eindschoonmaak | € 70 per Stay |
| Eindschoonmaak | € 70 per Stay |
| Eindschoonmaak | € 70 per Stay |
| Internet Access | Included |
| Internet Access | Included |
| Internet Access | Included |
| Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit) | € 16 per Stay |
| Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit) | € 16 per Stay |
| Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit) | € 16 per Stay |
| Pack Serviettes ( 12€ pack/personne) | € 12 per Stay |
| Pack Serviettes ( 12€ pack/personne) | € 12 per Stay |
| Pack Serviettes ( 12€ pack/personne) | € 12 per Stay |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Bedlinnen | Zelf meenemen |
| Parkeren | Included |
| Parkeren | Included |
| Parkeren | Included |
| verwarmd zwembad | Included |
| verwarmd zwembad | Included |
| verwarmd zwembad | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 4
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag