Indeling Le Terral - Appartement 2 pièces 4 personnes
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoons slaapbank. De vakantiewoning is voorzien van een kachel. Daarnaast is er een tafeltennistafel, een zwembad, een sauna (te huur), een airco en een lift. De badkamer is voorzien van een douche, twee toiletten, een Turks stoombad en een wastafel.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Le Terral - Appartement 2 pièces 4 personnes ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit appartement in Saint-Jean-de-Védas ligt net buiten het bruisende centrum van Montpellier en biedt een goed bereikbare uitvalsbasis met directe tramverbinding naar het stadscentrum in ongeveer 20 minuten. Gelegen op loopafstand van winkels en restaurants, zijn de dagelijkse benodigdheden dichtbij, terwijl zowel stedelijke als kustbelevingen gemakkelijk bereikbaar zijn.
Het appartement biedt plaats aan maximaal vier gasten en beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, naast een woonkamer met een slaapbank, eethoek en televisie. De indeling is geschikt voor zowel gezellig samenzijn als privacy. De kitchenette is voorzien van een kleine koelkast, elektrische kookplaten, een magnetron, een filterkoffiezetapparaat en een waterkoker, terwijl de badkamer een douche met geïntegreerd toilet biedt. Airconditioning zorgt het hele jaar door voor comfort.
Gasten hebben in de zomer toegang tot een verwarmd buitenzwembad en een speelkamer met tafeltennis en darts. Tegen een meerprijs is er een wellnessruimte met sauna en hamam beschikbaar, wat een ontspannende optie biedt na drukke dagen. Wi-Fi is gratis beschikbaar bij de receptie en in de accommodatie met lage snelheid, terwijl er gratis parkeergelegenheid buiten is met één parkeerplaats per accommodatie. Huisdieren zijn toegestaan met beperkingen.
De omgeving biedt gemakkelijke toegang tot het historische centrum van Montpellier, culturele bezienswaardigheden en markten, evenals nabijgelegen mediterrane stranden en natuurgebieden.
Bijzonderheden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Indeling
- Tafeltennistafel
- Lift
- 2-pers. slaapbank
- Kachel
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Magnetron
- Vriezer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Tegen betaling
- Internettoegang
- Sauna (paid)
- Gedeeld met andere gasten
- Buiten
- Verwarmd
- Geopend van Apr t/m Sep
In de omgeving van Le Terral - Appartement 2 pièces 4 personnes
- Luchthaven (10 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Le Terral - Appartement 2 pièces 4 personnes in Saint-Jean-de-Védas. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 12 per Pet per Night |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Sauna | (per hour) € 10 per person |
| Wasmachine | € 5 per was |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
- 4
- 1
- 5
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag