Indeling Maison à L'Aiguillon la Presqu'ile
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming en een TV. Daarnaast is er een terras en een set tuinmeubelen.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast, een vriezer, een wasdroger en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een magnetron, een vaatwasser en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Maison à L'Aiguillon la Presqu'ile ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
In het hart van L'Aiguillon-la-Presqu'île nodigt dit charmante huis aan zee u uit voor een perfect toevluchtsoord aan de kust. Op slechts 200 meter lopen van het zandstrand van Belugas Beach biedt dit charmante huis een oase van rust waar het geluid van de golven en de geur van de zee de toon zetten voor uw verblijf. Of u nu op zoek bent naar ontspanning of avontuur, dit huis is uw toegangspoort tot de natuurlijke schoonheid en het bruisende leven van de kust van de Vendée. Stap binnen en ontdek een lichte, gastvrije leefruimte die uitkomt op een ruim, zonovergoten terras. De open keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een koelkast, oven, magnetron en vaatwasser, zodat u alles heeft wat u nodig heeft om heerlijke maaltijden te bereiden. Begin uw ochtend met een vers kopje koffie op het terras of geniet binnen van een gezellige maaltijd aan de eettafel. De woonkamer, met comfortabele banken en televisie, biedt de perfecte plek om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Het huis biedt comfortabel plaats aan maximaal vier gasten, verdeeld over twee zorgvuldig ontworpen slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over een queensize bed en directe toegang tot het terras, terwijl de tweede slaapkamer twee eenpersoonsbedden en een kledingkast heeft. Een moderne badkamer met douche en een apart toilet dragen bij aan het gemak. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine en een veilige fietsenstalling op het terras. \n\nGelegen nabij het Belle Henriette National Nature Reserve, is deze accommodatie een paradijs voor natuurliefhebbers en vogelaars, met wandelpaden en uitkijkpunten om te verkennen. In de buurt vindt u restaurants, winkels en attracties zoals Luna Park en Atlantic Wake Park, allemaal binnen handbereik. Met zijn idyllische omgeving en doordachte voorzieningen belooft dit huis een onvergetelijke vakantie aan zee.
In de omgeving van Maison à L'Aiguillon la Presqu'ile
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Maison à L'Aiguillon la Presqu'ile in L'Aiguillon-la-Presqu'ile. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Grill / BBQ | Included |
| Televisie | Included |
| Verwarming | Included |
| Wasmachine | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag