Indeling Résidence RÉsidence Violaine
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 8 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming en een TV. Daarnaast is er een balkon.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Résidence RÉsidence Violaine ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Aan de rand van het charmante dorpje Monêtier-les-Bains nodigt Résidence Violaine u uit om de perfecte mix van alpiene elegantie en modern gemak te ervaren. Dit prachtig gerenoveerde voormalige hotel biedt nu luxe serviceappartementen, elk zorgvuldig ontworpen voor comfort en stijl. Of u nu op zoek bent naar een knusse studio of een ruim appartement met vier slaapkamers, elk appartement is instapklaar en uitgerust voor een onvergetelijk verblijf. Vanaf het balkon op het zuiden van Le Galibier, gelegen op de eerste verdieping, kunnen gasten genieten van een adembenemend uitzicht op de omliggende bergen en het pittoreske dorpje. Le Galibier biedt plaats aan maximaal vier volwassenen en vier kinderen, waardoor het ideaal is voor gezinnen of groepen. Het appartement beschikt over twee tweepersoonsslaapkamers, twee stapelbedden in hutstijl en een gezellige woonkamer met toegang tot het balkon. Een volledig uitgeruste keuken en eethoek vormen de ideale setting voor gezamenlijke maaltijden, terwijl moderne voorzieningen zoals skilockers met skischoendrogers, een wasmachine en een eigen parkeerplaats buiten zorgen voor een zorgeloos verblijf. Gasten zullen ook genieten van het gemak van inbegrepen services, zoals opgemaakte bedden bij aankomst, linnengoed en handdoeken, en een eindschoonmaak. \n\nGelegen op slechts 400 meter van het dorpscentrum en 900 meter van de pistes, is de residentie perfect gelegen om het skigebied Serre Chevalier te verkennen. Een gratis pendelbushalte direct aan de overkant van de straat maakt het gemakkelijk om nabijgelegen bezienswaardigheden te bereiken, terwijl het dorp zelf een heerlijke mix van winkels, restaurants en thermale baden biedt. Of u nu komt om te skiën in de winter of te wandelen in de zomer, Résidence Violaine biedt een uitzonderlijke uitvalsbasis om blijvende herinneringen te creëren in het hart van de Franse Alpen.
In de omgeving van Résidence RÉsidence Violaine
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Résidence RÉsidence Violaine in Le Monêtier-les-Bains. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Parkeren | Included |
| Televisie | Included |
| Verwarming | Included |
| Wasmachine | Included |
| Wifi | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 8
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag