





















Indeling Les Marmottes 2 N°69 - 3P5
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over drie eenpersoonsbedden en een stapelbed. De vakantiewoning is voorzien van een kachel en een TV. Daarnaast is er een balkon. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een koffiezetapparaat en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Les Marmottes 2 N°69 - 3P5 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit ruime en comfortabele appartement biedt accommodatie voor maximaal 5 gasten, waardoor het perfect is voor een gezinsvriendelijk uitje. De accommodatie beschikt over twee gezellige slaapkamers, wat zorgt voor een rustgevend verblijf na een dag vol verkenning. Gasten kunnen genieten van het uitzicht op de bergen vanaf het privébalkon, wat een serene toets toevoegt aan hun ervaring. Deze rookvrije accommodatie is uitgerust met elektrische verwarming om u warm te houden tijdens de koudere maanden. Huisdieren zijn niet toegestaan, wat zorgt voor een rustige en schone omgeving. Er is ook een tv aanwezig voor entertainment, waardoor het een gastvrij toevluchtsoord is voor iedereen.
Het appartement ligt in een pittoresk berggebied, op slechts 450 meter van het skigebied, waardoor het een uitstekende keuze is voor wintersportliefhebbers. De accommodatie ligt ook op slechts 120 meter lopen van de SHERPA-supermarkt, waar u uw benodigdheden kunt inslaan. In de buurt vindt u charmante restaurants met lokale gerechten, die een authentieke smaak van de regio bieden. Of u nu op zoek bent naar avontuur op de piste of een ontspannend toevluchtsoord in een gezinsvriendelijke omgeving, deze locatie biedt het beste van twee werelden.
De open keuken is volledig uitgerust voor uw gemak, met een gasfornuis, koelkast, magnetron, oven en essentieel kookgerei. Kleine apparaten zoals een koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker maken het bereiden van maaltijden eenvoudig en plezierig. De ruime indeling van het appartement en de zorgvuldig samengestelde voorzieningen zorgen voor een comfortabel en onvergetelijk verblijf in het hart van de bergen.
Indeling
- TV
- Balkon
- Kachel
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Koelkast
- 1-pers. bed
- Stapelbed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Ligbad
In de omgeving van Les Marmottes 2 N°69 - 3P5
Op 450 meter van Les Marmottes 2 N°69 - 3P5 treft u één of meerdere restaurants.
- Restaurant (450 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Les Marmottes 2 N°69 - 3P5 in Orcières. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Baby high chair | € 5 per Night |
Borgsom | € 500 (u dient de borg ter plaatse middels een eenmalig machtigingsformulier te betalen) |
Cot/Crib | € 5 per Night |
Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit) | € 16 per Stay |
Pack Serviettes ( 12€ pack/personne) | € 12 per Stay |
Optioneel | |
---|---|
Eindschoonmaak | € 70 of dient het zelf te doen |
Verwarming | Included |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op27 beoordelingen
- 5
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag