



































Indeling Amandine 2p6p Balcony Sunday arrival
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een televisie. Daarnaast is er een zwembad, een tuinmeubilair, een airco, een balkon en een tuin. Uw auto kunt u parkeren op een parking.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer en een koelkast.
Keuken
De keuken is voorzien van een combimagnetron, een magnetron en een kookplaat (keramisch).
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u bedlinnen en badtexttiel.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Amandine 2p6p Balcony Sunday arrival ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Op slechts enkele meters van de Place des Lices, de haven en lokale winkels, bestaat onze residentie uit drie gebouwen van drie verdiepingen met liften, gelegen tegen een prachtig groen decor.Saint-Tropez biedt een kleurrijke achtergrond voor uw verblijf: smalle kronkelende straatjes, luxe jachten en een levendige haven. Deze residentie, bestaande uit drie gebouwen van drie verdiepingen met lift en zwembad, ligt te midden van een prachtig groen landschap. De Place des Lices, de haven en kleine winkels liggen op slechts 1 km afstand, terwijl het zandstrand van La Bouillabaisse op 1,5 km afstand ligt. Het buitenzwembad, met een kinderbad, is geopend van half maart tot half oktober.Hoogtepunten:Zacht klimaatLokale Provençaalse productenGelegen in een schilderachtige groene omgevingBuitenbad met kinderbad
Appartement voor 6 Personen - 1 Slaapkamer + 1 Slaapnis - Balkon
• Grootte: Ongeveer 40 m²
• Totaal aantal kamers: 2
• Slaapkamers: 1
• Maximale bezetting: 6
• Beschrijving van de accommodatie: 1 woonkamer, 1 slaapnis, 1 slaapkamer, 1 kitchenette, 1 badkamer en 1 toilet
• Woonkamer: 1 slaapbank met uitklapbedden (ideaal voor kinderen)
• Slaapkamer: 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en 1 slaapnis met stapelbedden
• Badkamer: 1 Italiaanse douche en 1 toilet
• Keuken: Open keuken en woonkamer
• Opmerking: Dit appartement heeft een balkon en is beschikbaar voor aankomsten op zondag.
Saint-Tropez is een levendige en glamoureuze badplaats aan de Franse Rivièra, bekend om zijn prachtige haven, luxe jachten en pittoreske straatjes vol boetiekjes, cafés en kunstgalerieën. In de buurt van de Amandine Residence kunt u de charmante lokale winkels verkennen, genieten van heerlijke Provençaalse gerechten in nabijgelegen restaurants of genieten van de bruisende markt Place des Lices. De residentie ligt op korte afstand van de iconische haven van Saint-Tropez, waar u luxe jachten kunt bewonderen of een boottocht kunt maken. Het gebied staat ook bekend om zijn levendige nachtleven en het prachtige strand La Bouillabaisse, perfect om te zonnebaden en watersporten te beoefenen. Met een mild klimaat en een rijk cultureel erfgoed is er geen tekort aan buitenactiviteiten, van wandelen in de omliggende heuvels tot genieten van het mediterrane water.
In de omgeving van Amandine 2p6p Balcony Sunday arrival
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Amandine 2p6p Balcony Sunday arrival in Saint-Tropez. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 200,00 |
Toeristenbelasting | € 2,16 per persoon per dag |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
per week
- 6
- 1
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag