Indeling Dimora del Mare 3
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Dimora del Mare 3 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
"Dimora del Mare 3", appartement 3-kamers 60 m2 op de 2e verdieping. Woon-/eetkamer met eettafel en TV. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kinderkamer met 2 x 1 stapelbedden. Open keuken (afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, diepvriezer). Douche/bidet/WC. Elektrische verwarming, gas-verwarming. Balkon 14 m2. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op zee. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Rookmelders, brandblusser.
Rijtjeshuis, gerenoveerd in 2026. Centrale ligging, 100 m van zee. Openbare parkeerplaatsen in de straat. Bushalte 850 m, zandstrand 100 m. De eigenaar accepteert geen groepen. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen.
In de omgeving van Dimora del Mare 3
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Dimora del Mare 3 in Roseto degli Abruzzi. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 150 |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
- 4
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag