Indeling CVG124
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon. De badkamer is voorzien van een toilet, een douche, een bidet en twee wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven en een kookplaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van CVG124 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit gezellige, huisdiervriendelijke appartement in Gallipoli is ideaal voor gezinnen of kleine groepen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie aan de kust. Het ligt op slechts 50 meter van de zee en biedt gemakkelijke toegang tot de zandstranden en de levendige charme van de oude stad. Gasten kunnen Il Centro Storico di Gallipoli verkennen, een historische wijk op het eiland vol ambachtelijke winkels en kerken, of ontspannen op Spiaggia della Purità, een pittoresk strand gelegen naast de oude stadsmuren.
Het appartement op de begane grond beschikt over een lichte woonkamer met een tweepersoonsslaapbank, tv, eettafel en een comfortabele zithoek. De keuken is volledig uitgerust met een kookplaat, afzuigkap, oven en koel-vriescombinatie. De twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden, bieden rustgevende nachten. De badkamer is voorzien van een douche, bidet en wasmachine voor extra gemak. Een eigen balkon biedt een rustige plek om te genieten van de zeebries.
Gallipoli staat bekend om zijn rijke culinaire aanbod. Op korte loopafstand vindt u uitstekende restaurants zoals Osteria del Vico voor visgerechten, Amu Fish Restaurant voor mediterrane gerechten en Mamangi voor traditionele orecchiette pasta. Of u nu van de lokale keuken geniet of de kust verkent, dit huis biedt de perfecte combinatie van comfort en locatie.
Indeling
- Woonkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Keuken
- Kookplaat
- Afzuigkap
- Oven
- Koel-/vriescombinatie
- Wastafel
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Wasmachine
- Balkon
In de omgeving van CVG124
Er is een meer/open water op minder dan 50 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van CVG124 in Gallipoli kunt u naar het water.
- Water (50 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van CVG124 in Gallipoli. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 150 (u dient de borg contant te betalen bij aankomst) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 50 per verblijf (on request(please reserve)) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | € 10 per nacht (on request(please reserve)) |
| Badhanddoeken | € 10 per persoon per verblijf (on request(please reserve)) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Gas/Olie | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op 6 beoordelingen
- 6
- 2
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag