Indeling 428662
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een tuin, een zwembad, een set tuinmeubelen en een airco. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is voorzien van een bidet.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van twee fornuizen en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van 428662 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Trullo met Kinderzwembad is een gezellige trullo-villa, verscholen in een olijfgaard vlakbij San Michele Salentino, op ongeveer 20 minuten rijden van de zandstranden van het natuurreservaat Torre Guaceto. De villa biedt plaats aan 4-6 gasten en beschikt over bedden in stenen nissen – een tweepersoonsbed en twee eenpersoonsbedden – en een lichte, van airconditioning voorziene woon-/eetkamer met een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met douche. Buiten wacht een exclusieve, omheinde tuin met een rond zwembad van 5 meter (1,20 meter diep), ligstoelen, speeltoestellen voor kinderen en een barbecue, zodat volwassenen kunnen ontspannen terwijl de kinderen veilig spelen. Op loopafstand bevindt zich een masseria (kaasboerderij) met verse kaas; in het dorp vindt u slagers en restaurants met regionale gerechten en bombette (een soort hartig gebak).
In de omgeving van 428662
Op 2 kilometer van 428662 treft u één of meerdere restaurants.
- Luchthaven (25 km)
- Centrum (2 km)
- Restaurant (2 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van 428662 in San Michele Salentino. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 6
- 1
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag