
























Indeling VILLETTA TRILO JANNA
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een televisie. Daarnaast is er een tuin, een tuinmeubilair, een barbecue en een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een internetaansluiting, een koelkast en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven (elektrisch) en een vaatwasser.
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u badtexttiel (te huur) en bedlinnen (te huur).
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van VILLETTA TRILO JANNA ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit ruime en comfortabele twee-slaapkamer appartement, verdeeld over twee niveaus, bevindt zich in het Cala Rosa wooncomplex in Stintino. De rustige locatie biedt de ideale setting voor een ontspannen vakantie, met rust en stilte, maar toch op korte afstand van de zee.
Rechtdoor voor de villa vindt u de zee en de eerste rotsachtige baaien. Op korte afstand bevindt zich de Ancora Beach Club, gevolgd door Gabbiano Beach, en verderop ligt het Roccaruja Hotel. De villa is ook gunstig gelegen nabij een bushalte, die gemakkelijke toegang biedt tot het charmante dorp Stintino en andere nabijgelegen stranden, inclusief meer afgelegen stranden.
Dit charmante appartement op twee niveaus bevindt zich op de begane grond en beschikt over een ruime woonkamer met een kitchenette en een slaapbank, samen met een eerste badkamer. Boven vindt u een tweede badkamer en twee tweepersoonskamers, waarvan één een klein terras heeft met een prachtig uitzicht op de zee en het eiland Asinara. De accommodatie beschikt ook over een grote tuin, perfect voor buitenontspanning en barbecuen in het barbecuegebied. Daarnaast is er een gereserveerde parkeerplaats voor uw gemak. Het appartement is uitgerust met een tv en een wasmachine voor extra comfort.
Let op: er zijn steile trappen die de twee niveaus van de villa verbinden, wat een belangrijke overweging is voor gasten met beperkte mobiliteit.
De locatie van het pand is ideaal voor degenen die op zoek zijn naar een ontspannen en stressvrije vakantie, met de zee direct voor de villa en charmante rotsachtige baaien die perfect zijn voor snorkelen. Het is slechts een korte wandeling naar de goed uitgeruste L'Ancora Beach Club en het beroemde restaurant Porticciolo, gevolgd door Gabbiano Beach, voor het Roccaruja Hotel. Een beetje verder kunt u het paradijs van de stranden La Pelosa en La Pelosetta ontdekken. De nabijgelegen bushalte biedt gemakkelijke toegang tot het pittoreske dorp Stintino en alle stranden, inclusief de meer afgelegen stranden. Voor grotere groepen zijn er twee extra vakantiehuizen naast de villa, die elk comfortabel 4 personen meer kunnen huisvesten, wat in totaal 13 bedden oplevert indien nodig.
In de omgeving van VILLETTA TRILO JANNA
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van VILLETTA TRILO JANNA in Stintino. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 300,00 |
Toeristenbelasting | € 1,50 per persoon per dag |
Optioneel | |
---|---|
Bedlinnen en handdoeken | € 20,00 per persoon per week |
Late check-in toeslag | € 50,00 |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
per week
- 5
- 2
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag