
































Indeling Pietra Di Luna 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een airco en een terras. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een vaatwasser en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Pietra Di Luna 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
"Vista Blu", appartement 3-kamers 55 m2 op de 1e verdieping. Comfortabel en modern ingericht: woon-/eetkamer met 1 divanbed en TV (Flatscreen TV). Uitgang naar het terras. 1 2-pers. kamer. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Kookhoek (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron). Douche/bidet/WC. Air-conditioning, heteluchtverwarming. Verwarming niet in alle ruimtes. Terras gedeeltelijk overdekt. Terrasmeubelen. Zeer mooi panoramazicht op zee. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. 1 huisdier/hond toegestaan. IT090079C2000S9312
Moderne residentie "Pietra Di Luna 2", van 2 verdiepingen, bouwjaar 2020. 9 huizen in de woning. In het centrum van la Muddizza, 4 km van het centrum van Valledoria, rustige, zonnige ligging, 1.1 km van zee, 1.1 km van het strand. Trappenweg (15 treden) naar het huis. Parkeerplaats bij het huis. Supermarkt 600 m, restaurant 400 m, bar 350 m, bushalte 300 m, zandstrand "Baia Verde" 1.1 km. Attracties in de buurt: Isola Rossa 20 km, Costa Paradiso 30 km, Stintino 78 km, Olbia 87 km, Porto Torres 48 km. Auto noodzakelijk.
In de omgeving van Pietra Di Luna 2
Er is een meer/open water op minder dan 1,1 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Pietra Di Luna 2 in Valledoria kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (76,84 km)
- Strand (1,1 km)
- Water (1,1 km)
- Centrum
- Openbaar vervoer (300 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Pietra Di Luna 2 in Valledoria. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 200 |
Optioneel | |
---|---|
Airconditioning | € 15 per stuk per dag |
Babybed (tot 2 jaar) | € 36 |
Huisdier | € 25 |
Kinderstoel | € 25 |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | € 22 per persoon |
Stroller (buggy) | € 20 |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Energiekosten | |
Parkeerplaats | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
- 5
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag