Indeling Bilocale x 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een veranda, een airco, een set tuinmeubelen en een zwembad. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos).
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Bilocale x 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Gelegen in weelderig groen, vlakbij het strand van Campulongu, bieden de residenties van Villasimius een oase van rust aan de zuidoostkust van Sardinië. Deze geschakelde woningen liggen op slechts 500 meter van de zee en op korte loopafstand van het stadscentrum. Ze zijn gelegen rond een centraal plein en een prachtig zwembad van 270 m² met een kindergedeelte en een snackbar, perfect voor zowel gezinnen als stellen.
Elk appartement beschikt over een gemeubileerde veranda of balkon, een moderne kitchenette, een lcd-tv, airconditioning en een eigen badkamer. De appartementen op de begane grond hebben een veranda, terwijl de appartementen op de eerste verdieping een balkon hebben. Deze balkons zijn allemaal verbonden door charmante arcaden in authentieke Sardijnse stijl. Sommige appartementen zijn ook toegankelijk voor gasten met beperkte mobiliteit.
Het complex wordt omgeven door dennen- en jeneverbesbossen en ligt dicht bij een 18-holes golfbaan, maneges en schilderachtige wandelpaden met uitzicht op Capo Carbonara. Gratis wifi is beschikbaar in de buurt van de bar en parkeren op het terrein is inbegrepen. Deze residentie ligt op korte loopafstand van het Campulongu-strand en combineert comfort, natuur en Sardijnse charme voor een onvergetelijke vakantie.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Indeling
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- Parking
- Parasol
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- Open keuken
- Woon/eetkamer
- 1-pers. slaapbank
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Veranda
- TV
- Airconditioning
In de omgeving van Bilocale x 2
Op 700 meter van Bilocale x 2 treft u één of meerdere restaurants. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u paardrijden en nabij uw vakantiewoning kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Bilocale x 2 in Villasimius kunt u naar het strand.
- Luchthaven (55 km)
- Strand (600 m)
- Golfbaan (200 m)
- Paardrijden (500 m)
- Restaurant (700 m)
- Centrum (1,8 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Bilocale x 2 in Villasimius. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Baby high chair | € 10 per Night |
| Bedlinnen | Included |
| Borgsom | € 200 |
| Cot/Crib | € 10 per Night |
| Eindschoonmaak | Included |
| Gas/Olie | Included |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Water | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | Included |
| Badhanddoeken | Included |
| Diversen | Fiets € 15 per nacht |
| Keukenlinnen | Included |
| Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
| Linnengoed | Included |
| Parkeren | Included |
| Schoonmaak | Included |
| Verwarming | Included |
| Zwembad | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Elektriciteit | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 20 beoordelingen
- 2
- 1
- 2
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag