Indeling Villa Giugiò mit Privatpool
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft twee badkamers en drie slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een open haard. Daarnaast is er een tuin, een barbecue, een terras, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er drie airco's. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van twee toiletten, twee bidets, twee wastafels en twee douches.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een koel- en vriescombinatie en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa Giugiò mit Privatpool ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Gelegen op een privéperceel van circa 1200 vierkante meter, omgeven door mediterrane vegetatie en olijfbomen, ligt dit kind- en gezinsvriendelijke vrijstaande huis met een privézwembad. Floridia, met al zijn winkels en restaurants, ligt op slechts 3 km afstand.
Het huis biedt een ruime, gelijkvloerse woonoppervlakte van circa 150 vierkante meter, voorzien van alle moderne gemakken en functioneel meubilair voor maximaal zes personen, met drie slaapkamers en twee badkamers.
De woonkamer vormt het hart van het huis. Vanuit hier heeft u toegang tot de volledig uitgeruste keuken met een vierpits gasfornuis, elektrische oven, vaatwasser, magnetron, broodrooster en eettafel.
De woonkamer biedt toegang tot de overige kamers: één slaapkamer met een tweepersoonsbed en airconditioning, en twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en airconditioning. Er is ook een badkamer met douche, toilet en bidet. Vanuit de woonkamer is er een trap naar de eerste verdieping, die leeg en ontoegankelijk is.
Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot de zeer mooie, ruime en comfortabele veranda met een grote eettafel en comfortabele stoelen. Naast de ontbijttafel staat een schommelbank. Aan de voorzijde van het huis bevindt zich een basketbalring.
Het privézwembad met zwembadverlichting wordt omgeven door een gazon met een parasol, ligstoelen en een kleine gazebo.
... - Gebruik van het zwembad (1 april - 31 oktober 2026): Op aanvraag is zwembadgebruik ook mogelijk vóór 1 april 2026 en na 31 oktober 2026 tegen een meerprijs.
Opmerkingen:
- Een borg (€ 300) dient contant te worden betaald (terug te ontvangen op de dag van vertrek).
- De tweede badkamer is alleen van buitenaf toegankelijk.
- Naast de woning bevindt zich een opslagruimte voor sinaasappels en citroenen, waar af en toe citrusvruchten worden in- en uitgeladen.
- Toegankelijkheid: Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
...
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Duitstalige zorg Airconditioning in de slaapkamer met de 2 bedden aanwezig. 1 slaapkamer met tweepersoonsbed heeft een plafondventilator en een houtkachel. De borgsom moet contant betaald worden.
Indeling
- Wasmachine
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Zwembad (privé)
- Zonnescherm
- Open keuken
- Eettafel
- Kookplaat (4 kookplaten, gas)
- Broodrooster
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen, satelliet)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Airconditioning
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Badkamer
- Douche (buitenom bereikbaar)
- Wastafel
- Toilet (buitenom bereikbaar)
- Bidet
In de omgeving van Villa Giugiò mit Privatpool
Op 6 kilometer van Villa Giugiò mit Privatpool treft u één of meerdere restaurants. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa Giugiò mit Privatpool in Floridia kunt u naar het strand.
- Luchthaven (72 km)
- Strand (21 km)
- Centrum (15 km)
- Golfbaan (7 km)
- Restaurant (6 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa Giugiò mit Privatpool in Floridia. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 |
| Borgsom | € 300 |
| Elektriciteit | € 0,45 per kWh |
| Elektriciteit | € 0,45 per kWh |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 30 per verblijf ((please reserve)) |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 30 per verblijf ((please reserve)) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Kinderbed | € 4,28 per nacht |
| Kinderbed | € 4,28 per nacht |
| Kinderstoel | € 2,86 per nacht |
| Kinderstoel | € 2,86 per nacht |
| Linnengoed | Extra bedlinnen wissel € 15 per persoon (on request) |
| Linnengoed | Extra bedlinnen wissel € 15 per persoon (on request) |
| Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 10 per uur (on request) |
| Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 10 per uur (on request) |
| extra bed | Extra bed € 17,14 per persoon per dag |
| extra bed | Extra bed € 17,14 per persoon per dag |
| Inclusief | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Airconditioning | |
| Beddengoed | |
| Beddengoed | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Water | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 2 beoordelingen
- 6
- 3
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag