Indeling Appartementenhuis Diamant, Santa Cristina - Type E
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft drie badkamers en twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoons slaapbank en twee tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een verwarming. Daarnaast is er een set tuinmeubelen, een balkon of terras en een tuin. De badkamer is voorzien van drie toiletten, een bidet, drie douches en een haardroger.
De vakantiewoning beschikt over een garage, een koel- en vriescombinatie, een wasmachine en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Appartementenhuis Diamant, Santa Cristina - Type E ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Uw vakantiehuis is gelegen op een zonnige heuvel, op slechts 1 km van Ortisei en 2,5 km van Santa Cristina. De moderne appartementen, ingericht met veel hout, bieden een hoog comfortniveau, zijn zeer goed uitgerust en voldoen aan een superieure standaard. Alle accommodaties beschikken over een balkon of terras.
Het appartementencomplex beschikt uiteraard over een verwarmde skiberging met skischoendrogers en ski- en snowboardverhuur is beschikbaar in Ortisei. Kom naar Val Gardena en beleef een klassieke wintervakantie die niets te wensen overlaat, vooral voor skiërs.
Hoogtepunten:
Na een spannende dag op de vele pistes kunt u zich ontspannen in de wellnessruimte van het nabijgelegen Diamant Spa Resort hotel. Gebruik van de spa is inbegrepen tijdens de openingstijden van het hotel.
Activiteiten in de buurt:
Onbeperkt winterplezier voor het hele gezin. De dalstations van zowel de skigebieden Alpe di Siusi als Seceda liggen op slechts ongeveer 1 km afstand!
Langlaufers zullen zich helemaal thuis voelen op de loipes van Monte Pana en de Seiser Alm. Een gratis skibus stopt direct voor Hotel Diamant, op slechts 200 meter van uw appartement, en u kunt uw skipas ook bij het hotel kopen. Of u nu zin hebt in een sneeuwschoenwandeling of wilt genieten van de nabijgelegen rodelbaan van 6 kilometer, uw vakantie zal zeker spannend worden.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Niet roken accommodatie. Alleen kleine honden toegestaan (tot schouderhoogte 35 cm) In het naastgelegen Hotel Diamant (op ca. 500 m afstand) kunt u tegen betaling gebruik maken van cateringservices (ontbijt, diner of halfpension) (seizoensafhankelijk geopend vanaf ca. -december tot half april). Alleen kleine honden zijn toegestaan (tot schouderhoogte 35 cm). WiFi is beschikbaar voor 1 apparaat per appartement, kan de netwerkdekking niet worden gegarandeerd.
Indeling
- Garage
- Wasmachine
- Balkon of terras
- Verwarming (CV)
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Babybedje (free)
- Kitchenette
- Eettafel
- Kookplaat (2 kookplaten, 4 kookplaten, keramisch, elektrisch)
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/slaapkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV (satelliet)
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Toilet
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Bidet
- Haardroger
In de omgeving van Appartementenhuis Diamant, Santa Cristina - Type E
Op 1 kilometer van Appartementenhuis Diamant, Santa Cristina - Type E treft u één of meerdere restaurants.
- Grensovergang (1 km)
- Restaurant (1 km)
- Skilift (1 km)
- Skipiste (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Appartementenhuis Diamant, Santa Cristina - Type E in Santa Cristina Gherdëina. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 15 per nacht (on requestDogs as pets) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Catering | Diner mogelijk |
| Catering | Halfpension € 55 per persoon per dag (on request(discount for children possible)) |
| Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
| Ontbijt | € 20 per persoon per nacht (on request(discount for children possible)) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Gas/Olie | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
| Wasmachine | |
| Water | |
| handdoeken | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 28 beoordelingen
- 5
- 2
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag