Indeling Apartment Jelena 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 3 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een verwarming. Daarnaast is er een barbecue, een airco, een balkon, een tuin, een trampoline en een set tuinmeubelen. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een douche, een toilet, een haardroger en een wastafel.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie en een internetaansluiting (draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er een speeltoestel.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een fornuis en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Apartment Jelena 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit charmante appartement met één slaapkamer, gelegen in het rustige dorpje Selište Drežnićko, biedt een knus toevluchtsoord voor maximaal 4 gasten. Omgeven door een goed onderhouden tuin, is het perfect voor stellen of kleine gezinnen die op zoek zijn naar rust en natuur. Geniet van rustige momenten in de buitenlucht of kom tot rust in de uitnodigende woonkamer.
Natuurliefhebbers zullen het nabijgelegen meer Plitvička Vrela en de rivier de Korana waarderen, beide op slechts 2 km afstand, ideaal voor rustige wandelingen en vogels spotten. Een restaurant en een supermarkt bevinden zich op minder dan 1 km afstand, waardoor dagelijkse benodigdheden gemakkelijk bereikbaar zijn. Het appartement ligt ook op slechts 120 km van de luchthaven van Zagreb, wat handige reismogelijkheden biedt.
Binnen is de woning voorzien van airconditioning, verwarming, een volledig uitgeruste keuken en een barbecue om buiten te eten. Ontspan op het tuinmeubilair en geniet van voorzieningen zoals gratis wifi, parkeergelegenheid en een eigen balkon. Een rustige uitvalsbasis om de natuurlijke schoonheid van Kroatië te verkennen.
Indeling
- Verwarming
- Airconditioning
- Binnenplaats (gedeeld met andere gasten)
- Tuin (gedeeld met andere gasten)
- Tuinmeubilair
- BBQ (gedeeld met andere gasten)
- Parking
- Trampoline
- Speeltoestellen
- Keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Oven
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- 1-pers. slaapbank
- TV (flatscreen)
- Eettafel
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
- Balkon
In de omgeving van Apartment Jelena 2
Op 1 kilometer van Apartment Jelena 2 treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 5 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 1 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Apartment Jelena 2 in Selište Drežničko kunt u naar het water.
- Luchthaven (120 km)
- Water (5 km)
- Restaurant (1 km)
- Rivier (2 km)
- Supermarkt (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Apartment Jelena 2 in Selište Drežničko. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op 20 beoordelingen
- 3
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag