Indeling Ferien in Wageningen
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een DVD-speler. Daarnaast is er een zwembad (verwarmd), een terras, een barbecue en een tuin (omheind). Uw auto kunt u parkeren op een parking (overdekt). De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer, een internetaansluiting (ADSL, ISDN en draadloos).
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er speeltoestellen.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een vaatwasser en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Ferien in Wageningen ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Vakantiewoning Wageningen.
U bevindt zich aan het villadorp ‘Wageningen Hoog’, met vele villa’s en woningen die het bekijken op afstand de moeite waard zijn. Iets verderop ligt het ’hondeveldje’, een stukje natuur die eventueel met kinderen het bekijken waard is.
De wielerbaan ligt direct aan het gebied ‘De Eng’. Dit gebied kenmerkt zich door de glooiingen in het landschap aan de noordzijde van de Wageningse Berg, waar het oude voetbalstadion ‘De wageningse Berg’ zich bevindt.
In de directe omgeving is de natuur zeer gevarieerd, genoemd kan worden de Wageningse berg met zijn vele (bos-)wandelpaden, de Ginkelse heide met de schaapskooi en schaapsherder, het Binnenveld met de prachtige boerenweggetjes en uitgerept natuurlijk schoon en natuurlijk het prachtige landschap aan de oevers van de Rijn met veerpont.
Wageningen ligt daar waar de Veluwe, Utrechtse Heuvelrug, Gelderse Vallei en Betuwe bij elkaar komen. Deze prachtige landstreken staan garant voor afwisseling en schoonheid. Ideaal dan ook, is het spinnenweb aan fiets- en wandelpaden in de omgeving. Hier en daar met een pontje naar de overkant, of met vaart de Grebbeberg af, u zult versteld staan van de mogelijkheden!
Recreatie Kinderen kunnen terecht in de Huiskamer om te spelen, enz. Er is een jeu-de-boules baan aanwezig De Spel-o-theek is bij minder goed weer een uitkomst Het verwarmde zwembad is van maart tot oktober geopend. In de schoolvakanties is er een uitgebreid recreatieprogramma, als het weer het toelaat en het park de organisatie heeft gestart. Informeer eerst bij de eigenaar!. Sanitair / wasserette Uiteraard heeft u in uw recreatiewoning de beschikking over douche– toilet– en wasgelegenheden, echter in de woning is geen wasmachine aanwezig. Op de Wielerbaan bevindt zich een wasserette, deze beschikt over de nodige wasmachines en wasdrogers. Horeca / winkel Restaurant De Kantine Terras Restaurant voor een betaalbare maaltijd Winkeltje voor de belangrijkste boodschappen Snackbar
Het terras beschikt over tuinmeubels, parasol en twee ligstoelen. De tuin is omheind en daardoor ook prima geschikt voor kinderen en honden.
Er staan twee damesfietsen gratis voor gebruik ter beschikking. Vraag hiernaar bij de eigenaar. Bovendien is er een campingbedje en kinderstoel aanwezig voor kleine kinderen in het vakantiehuis.
Het vakantiehuis ligt aan de rand van de bossen van Wageningen-Hoog. Op 100 m afstand kunt u al bijvoorbeeld wandelen of een fietsroute pakken (klompenpaden). Aan de andere zijde ligt de Wageningse Eng, een glooiend landschap met uitgerepte natuur. De Wageningse Berg is ook het bezoeken waard. Het centrum van Wageningen met vele restaurants en supermarkten ligt op ca. 1000 m afstand.
Wageningen is door de Wageningen Universiteit een studentenstad, hierdoor er zijn vele horecagelegenheden en uitgaansmogelijkheden te vinden. Theater Junushoff, Heerenstraat theater (bioscoop) voor uw theater- of filmbezoek.
Wageningen stad der bevrijding is het motto van Wageningen. Wageningen heeft een rijke historie, zeker in verband met de bevrijding van Nederland in de 2e wereldoorlog. Hierdoor is er een bevrijdingsfestival (5 mei) en zijn er nog vele bezienswaardigheden hierover in de stad te vinden, waaronder Hotel de Wereld, waar de vrede is getekend in het bijzijn van Prins Bernhard.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 1
- bevindt zich in: vakantiepark
- type gebouw: bungalow
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- perceeloppervlakte: 300 m²
- bouwjaar: 2003
- laatste uitgebreide renovatie: 2016
- vrijstaand object
- geen groepsboeking
- geen jeugdgroepen
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- wifi
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- Buitenzwembad
- ㄴ zwembad verwarming
- privéparkeerplaatsen in totaal: 1
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 1
Slapen
Room 1
- tweepersoonsbed (van 1,51 m tot 1,79 m breed)
Room 2
- eenpersoonsbed
- stapelbed
Badkamer
Room 3
- douche
- wastafel
- toilet
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- oven
- broodrooster
- magnetron
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: 1
- maximaal aantal zitplaatsen: 5
Entertainment
- televisie: kabel-tv
- dvd-speler
- muziekinstallatie
- gezelschapsspellen voor volwassenen
Voor kinderen
- kinderstoel
- gezelschapsspellen voor kinderen
Huishouden
- strijkijzer
- stofzuiger
- ventilator: 2
- kluis
Duurzame accommodaties
- Gratis fiets
- Zonne-energie
- Isolatie van het huis
Buitenbereik
- barbecue: barbecue
Omgeving
- direct aan de bosrand
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 1,0 km
- levensmiddelenzaak: 1,0 km
- uitgaansgelegenheid: 15 m
- restaurant: 15 m
- station: 6,0 km
- vliegveld: 100,0 km
- snelweg: 6,0 km
- haven: 2,0 km
- afstand openbaar vervoer: 100 m
- rivier: 3,0 km
- visstek: 1,0 km
- speeltuin: 15 m
- openbaar zwembad: 1,0 km
- fietsverhuur: 10 m
- wandelpad: 20 m
- mogelijkheid om paard te rijden: 200 m
Bijzonderheden
- chalet
-
-
type gebouw: bungalow.perceeloppervlakte: 300m². bouwjaar: 2003. geen groepsboeking. geen jeugdgroepen.
In de omgeving van Ferien in Wageningen
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Ferien in Wageningen in Wageningen. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | € 40 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Toeristenbelasting | € 1,75 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | € 4,50 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Bedlinnen (eerste set) | € 7,50 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
- 5
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag