Indeling 15319
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een tweepersoonsbed, een eenpersoons slaapbank en een eenpersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een kachel, een spelcomputer, twee televisies, drie radio's en een verwarming. Daarnaast is er een tuin en een balkon en zijn er drie sets tuinmeubelen. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is voorzien van twee haardrogers, twee douches en twee wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een garage, een wasdroger, een koelkast en een vriezer.
Kinderen
Speciaal voor (kleine) kinderen is er speelgoed, een babybed en een kinderstoel.
Keuken
De keuken is voorzien van een fornuis, een vaatwasser, een magnetron, een koffiezetapparaat en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van 15319 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Welkom in ons familiebedrijf, een vakantiehuis in Galtür, Tirol, in de regio Paznaun-Ischgl.
Apart Zimalis biedt lichte, ruime appartementen met maximaal comfort en een adembenemend uitzicht op de bergen voor uw zomer- en wintervakantie. Sauna - Wifi
Volledig uitgeruste keuken, grote slaapkamers, lift, skiopslag, fietsenstalling, garage, sauna, balkon, lounge, gratis wifi, bibliotheek, broodbezorgservice en een zonneterras met barbecue voor uw bergvakantie.
Het gezinsvriendelijke skigebied Silvapark Galtür ligt op 5 minuten loopafstand en het skigebied Ischgl op 12 minuten. De bushalte is op 4 minuten loopafstand en er is een gratis skibus.
Langlauf- en winterwandelroutes beginnen direct bij het huis.
Voordelen voor gezinnen, langlaufers, mountainbikers, klimmers en wandelaars.
De Silvretta Card Premium is geldig vanaf 20 juni. - 4 oktober 2026 - reeds inbegrepen in uw boeking, waardoor u een grensoverschrijdend ticket heeft van aankomst tot vertrek!
Inbegrepen:
9 kabelbanen in Paznaun en Samnaun
16 kabelbanen in Montafon/Brandnertal
Wandelbusnetwerk in Paznaun en Montafon met een dekking van meer dan 100 km en 1300 hoogtemeters
Gratis gebruik van de pasweg: Silvretta Hochalpenstraße aan de Tiroolse kant tot aan de top
Fietstransport in alle open kabelbanen in Paznaun en Samnaun (1 per dag bij een verblijf van 3 nachten of meer).
Kortingen bij partners en op geselecteerde activiteiten in de zomer- en herfstgids.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de omgeving van 15319
Op 500 meter van 15319 treft u één of meerdere restaurants.
- Luchthaven (120 km)
- Centrum (800 m)
- Restaurant (500 m)
- Skilift (1,5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van 15319 in Galtür. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 4
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag