
































Indeling Müller Nr 1 und 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 12 personen heeft twee badkamers en vijf slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, vier tweepersoonsbedden en een tweepersoons slaapbank. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming en twee televisies. Daarnaast is er een tuin, een terras, een set tuinmeubelen en een balkon. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van drie toiletten, twee haardrogers, een wastafel en twee baden met douches.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, twee koelkasten, een vriezer en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van twee koffiezetapparaten, twee afzuigkappen, twee ovens, twee vaatwassers en twee fornuizen.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Müller Nr 1 und 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Chalets Müller nr. 1 & nr. 2 bieden Tiroler charme in Kirchberg – perfect voor gezins- en huisdiervriendelijke vakanties! Chalet nr. 1 heeft drie slaapkamers, chalet nr. 2 heeft twee slaapkamers. Beide chalets beschikken over woon- en eetruimtes, volledig uitgeruste keukens, badkamers, terrassen en kleine tuinen. Apart te huur of te combineren via een verbindingsdeur – ideaal voor families of groepen. Slechts 500 m van de KitzSki Gaisberg-lift!
Kirchberg in Tirol is het hele jaar door een bezoek waard. In de winter zijn er meer dan 200 pistekilometers, moderne liften en pistes voor alle niveaus. Als je van de nacht dag wilt maken, kun je op bepaalde dagen ook 's avonds van de pistes af skiën. En als je off-piste wilt gaan, zijn er talloze mogelijkheden voor skitochten en langlaufloipes in en rond Kirchberg. Voor rodelfans is er een 3,5 km lange rodelbaan vanaf de Gaisberg. Plezier is ook gegarandeerd met snowtubing of paragliding.
In de ZOMER is Kirchberg een eldorado voor wandelaars en mountainbikers. Ontdek de prachtige Tiroolse bergen op de wandelpaden of beleef een snelle afdaling met de fiets op de singletrail.
En om tussendoor af te koelen is er het zwemmeer in Kirchberg (een meer en zwembad in één) of de nabijgelegen Schwarzsee in Kitzbühel.
Op slechts een paar minuten rijden ligt Kitzbühel, de wereldberoemde wintersportplaats dankzij de legendarische Hahnenkamm. Breng zeker een bezoek aan dit pittoreske stadje - zowel in de zomer als in de winter.
Een vakantie in Kirchberg biedt het hele jaar door talloze mogelijkheden om sport en ontspanning te combineren met avonturen. Ook aan gezelligheid geen gebrek in deze regio. Gerenommeerde restaurants, pubs en bars nodigen uit tot gezellige uren.
Bijzonderheden
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek
Indeling
- Balkon
- Verwarming (CV)
- Terras
- Tuin (privé, 70 m2)
- Tuinmeubilair
- Parking (Garage, 2 parkeerplaatsen)
- Keuken
- Waterkoker
- Fornuis (4 kookplaten, keramisch, elektrisch)
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Oven
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Keuken
- Fornuis (4 kookplaten, keramisch, elektrisch)
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Oven
- Afwasmachine
- Koelkast
- Woon/eetkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV (flatscreen)
- Eettafel (6 personen)
- Zithoek
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel (6 personen)
- Zithoek
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Eettafel (2 personen)
- Toilet
- Wasbak
- Wc
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed (80 x 200 cm)
- Badkamer
- Bad met douche
- Wasbak
- Haardroger
- Badkamer
- Bad met douche
- Wastafel
- Haardroger
- Toilet
- Wc
- Toilet
- Wc
- Bijkeuken
- Vriezer
- Wasmachine
In de omgeving van Müller Nr 1 und 2
Op 200 meter van Müller Nr 1 und 2 treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 700 meter. Een supermarkt is in de buurt, op 520 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Müller Nr 1 und 2 in Kirchberg in Tirol kunt u naar het water.
- Luchthaven (80,94 km)
- Openbaar vervoer (1,5 km)
- Skilift (1,1 km)
- Restaurant (200 m)
- Skibus (500 m)
- Supermarkt (520 m)
- Water (700 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Müller Nr 1 und 2 in Kirchberg in Tirol. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2 huisdieren; € 50 per dier per verblijf (de huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning per tuin) |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Handdoeken | |
Toeristenbelasting |
voor een weekend
- 12
- 5
- 2
Betalen via
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag