Indeling Villa Hobie Cat
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming en een TV. Daarnaast is er een airco, een tuin, een zwembad en een terras.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, een oven, een koffiezetapparaat en een magnetron.
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u badtextiel.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Villa Hobie Cat ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Stel je voor dat je wakker wordt met het zachte geluid van de oceaangolven en de warme omhelzing van de Algarve-zon. Dit charmante vakantiehuis, gelegen aan de ingang van Sagres, biedt de perfecte mix van rust en avontuur. Met zijn privétuin en uitnodigende zwembad is het een oase van rust, terwijl de prachtige stranden van Martinhal, Tonel, Mareta en Beliche op slechts 1000 meter lopen liggen en eindeloze herinneringen aan de kust beloven. Of u nu komt om te surfen, te zonnen of gewoon om te ontspannen, deze accommodatie plaatst u in het hart van alles.
Binnen is de woning zorgvuldig ontworpen om plaats te bieden aan maximaal vier gasten. De woonkamer, met zijn rustgevende uitzicht op het zwembad en de tuin, is een gezellig toevluchtsoord met satelliettelevisie, wifi en een comfortabele bank. De open keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een keramische kookplaat, magnetron, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser, zodat u alles heeft wat u nodig heeft om heerlijke maaltijden te bereiden. Een eettafel voor vier personen nodigt u uit om buiten te eten onder de hemel van de Algarve.
Buiten de accommodatie biedt Sagres een schat aan activiteiten voor elke reiziger. Van surfen en duiken van wereldklasse tot schilderachtige wandel- en fietspaden, de natuurlijke schoonheid van deze regio ligt voor u klaar om ontdekt te worden. De nabijgelegen Intermarché-supermarkt, lokale restaurants en winkels zorgen voor gemak, terwijl het levendige stadscentrum op slechts een kilometer afstand ligt. Voor wie op zoek is naar meer avontuur, liggen Lagos en het waterpark Slide & Splash op korte rijafstand.
Of u nu met het gezin, met z'n tweeën of met een groep vrienden bent, dit vakantiehuis belooft een onvergetelijke vakantie. Boek vandaag nog uw verblijf en ervaar de magie van Sagres, waar de oceaan en de horizon samenkomen en elke dag een nieuw avontuur is.
In de omgeving van Villa Hobie Cat
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Villa Hobie Cat in Sagres. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | Included |
| airconditioning | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Grill / BBQ | Included |
| Parkeren | Included |
| Televisie | Included |
| Verwarming | Included |
| Wifi | Included |
| Zwembad | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag