Indeling Camara de Lobos Lux
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 7 personen heeft drie badkamers en vier slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een zwembad (privé, buiten), een tuin (omheind), een terras, een barbecue en een balkon. Uw auto kunt u parkeren op een parking (overdekt).
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos), een vriezer en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een vaatwasser en een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Camara de Lobos Lux ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Villa 5-kamers 300 m2 op 2 verdiepingen. Woonkamer met TV. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 bed. Keuken (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine) met eettafel. 3 bad/douche/WC's. Elektrische verwarming. Balkon, terras. Uitzicht op zee en de bergen. Ter beschikking: wasmachine, kinderstoel, kinderbed, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Rookmelders, brandblusser. 146456/AL
Villa "Camara de Lobos Lux", vrijstaand, bouwjaar 2011. Voor alleengebruik: terrein (omheind), openluchtzwembad (seizoensgebonden beschikbaarheid: 19.Jun. - 19.Feb.). Barbecue, parkeerplaats op het terrein, eigen garage, openbare parkeerplaatsen in de straat. Bushalte 2 km.
In de omgeving van Camara de Lobos Lux
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Camara de Lobos Lux in Câmara De Lobos. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Toeristenbelasting | € 2 per persoon |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
- 7
- 4
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag