




















Indeling CALA MONTGO 33
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 6 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoons slaapbank, een tweepersoonsbed en een stapelbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een set tuinmeubelen, een tuin, een zwembad en een terras. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een koelkast en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron en een koffiezetapparaat.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van CALA MONTGO 33 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit gezellige appartement biedt een comfortabel verblijf met twee slaapkamers, geschikt voor maximaal zes gasten in 42 m² goed ontworpen ruimte. De accommodatie beschikt over een eigen terras met tuinmeubilair, perfect om te genieten van de frisse zeebries. Een weelderige tuin draagt bij aan de ontspannen sfeer, terwijl een gemeenschappelijk zwembad een verfrissende retraite biedt. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een wasmachine en strijkijzer voor extra gemak. Een tv is beschikbaar voor entertainment, waardoor het een ideale keuze is voor gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie aan zee.
Dit appartement ligt op slechts 150 m van een zandstrand en is perfect gelegen voor liefhebbers van de oceaan. Een supermarkt, op slechts 100 m afstand, zorgt voor gemakkelijke toegang tot dagelijkse benodigdheden. De omgeving biedt een verscheidenheid aan cafés, restaurants en winkels, met volop mogelijkheden om te genieten van de lokale keuken. Golfliefhebbers zullen de golfbaan op 15 km afstand waarderen. Dankzij de toplocatie aan zee, biedt de accommodatie gasten de mogelijkheid om schilderachtige kustwandelingen te maken en charmante plekjes in heel L'Escala te ontdekken.
Het appartement beschikt over een open elektrische keuken, volledig uitgerust met een koelkast, magnetron, servies, bestek en essentiële kookgerei. Een koffiezetapparaat en broodrooster zijn ook aanwezig voor een comfortabele ontbijtervaring. De badkamer is uitgerust met alle benodigde voorzieningen om een comfortabel verblijf te garanderen. Of het nu voor een korte vakantie of een langere vakantie is, dit goed gelegen appartement biedt een perfecte balans tussen ontspanning en gemak.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Strijkijzer
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koelkast
- Stapelbed
- 2-pers. bed
- Ligbad
- Tuinmeubilair
- Wasmachine
- Terras
- Tuin
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
In de omgeving van CALA MONTGO 33
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van CALA MONTGO 33 in L'Escala kunt u naar het strand.
- Strand (150 m)
- Golfbaan (15 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van CALA MONTGO 33 in L'Escala. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Arrival out of schedule | € 30 per Stay |
Arrival out of schedule | € 30 per Stay |
Borgsom | € 250 |
Borgsom | € 250 |
Cot/Crib | € 6 per Night |
Cot/Crib | € 6 per Night |
Two Fans | € 5 per Night |
Two Fans | € 5 per Night |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | € 5 per Person |
Badhanddoeken | € 5 per Person |
Bedlinnen | Zelf meenemen |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op43 beoordelingen
- 6
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag