



















Indeling Vivalidays Vianka - Pineda de Mar
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 3 personen heeft een badkamer en een slaapkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een zwembad en een balkon. De badkamer is voorzien van een ligbad.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, een koelkast en een vriezer.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron, een koffiezetapparaat en een oven.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Vivalidays Vianka - Pineda de Mar ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Geniet van een ontspannende vakantie aan de kust in dit gezellige, moderne appartement in Pineda de Mar, op slechts 170 meter van het zandstrand en op een steenworp afstand van lokale winkels, restaurants en essentiële voorzieningen. Het Vianka Appartement is perfect voor maximaal 3 personen en beschikt over een lichte en gastvrije ruimte, ideaal voor stellen of kleine gezinnen die willen ontspannen aan zee. Gasten zullen genieten van het gedeelde zwembad voor een verfrissende duik en het gemak van gratis wifi in het hele appartement.
De accommodatie beschikt over een comfortabele slaapkamer met tweepersoonsbed en een eenpersoonsslaapbank in de woonkamer, evenals een eigen balkon, perfect om te genieten van de mediterrane bries. De open keuken is volledig uitgerust voor het bereiden van maaltijden en de eethoek is voorzien van plafond- en staande ventilatoren om u koel te houden op de warmste dagen. Of u nu tijd doorbrengt op het strand of geniet van de rustige omgeving van het appartement, u vindt hier alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf.
Vianka Appartement maakt deel uit van een rustig woongebouw met lifttoegang en duidelijke huisregels om een rustige sfeer te garanderen. Huisdieren zijn welkom (tegen een kleine vergoeding) en gasten dienen zich te houden aan de rusttijden en schoonmaakvoorschriften. Optionele services zoals het huren van een babybedje en flexibele inchecktijden zijn ook beschikbaar. Met comfort, locatie en prijs-kwaliteitverhouding is dit appartement een fantastische keuze voor uw volgende strandvakantie.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Strijkijzer
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Koelkast
- Vriezer
- 2-pers. bed
- Ligbad
- Gedeeld met andere gasten
Mindervaliden
- Traplift
In de omgeving van Vivalidays Vianka - Pineda de Mar
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Vivalidays Vianka - Pineda de Mar in Pineda de Mar. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Arrival out of schedule | € 50 per Stay |
Arrival out of schedule | € 50 per Stay |
Bedlinnen | Included |
Bedlinnen | Included |
Borgsom | € 200 |
Borgsom | € 200 |
Cot/Crib | € 30 per Stay |
Cot/Crib | € 30 per Stay |
Huisdieren | € 6 per Night |
Huisdieren | € 6 per Night |
Internet Access | Included |
Internet Access | Included |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Badhanddoeken | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 3
- 1
- 1
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag