Indeling Appartements à Puerto de Sagunto
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een balkon.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer, een wasmachine, een wasdroger en een koelkast.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een oven en een magnetron.
Linnengoed
In de vakantiewoning vindt u badtextiel.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Appartements à Puerto de Sagunto ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit moderne appartement biedt een gezellig en comfortabel verblijf voor maximaal 4 personen. Het heeft 2 slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en de andere met twee eenpersoonsbedden. De accommodatie is huisdiervriendelijk, dus uw harige metgezellen zijn welkom. Het appartement is voorzien van essentiële voorzieningen zoals airconditioning in de woonkamer en enkele slaapkamers, een ventilator, een televisie, een haardroger en een strijkijzer. De woonruimte is ontworpen voor ontspanning en gemak en zorgt voor een aangenaam verblijf voor gezinnen of groepen.
Het appartement ligt op een toplocatie, op slechts 500 meter van het strand, ideaal om te zonnebaden, zwemmen of te ontspannen aan zee. Op slechts 200 meter afstand vindt u een lokale markt, waardoor u gemakkelijk verse ingrediënten voor uw maaltijden kunt kopen. De omgeving is bezaaid met charmante cafés en restaurants, gelegen binnen een straal van 300 meter, waar u kunt genieten van de lokale keuken of een snelle hap kunt nemen. Voor meer winkel- en culturele activiteiten kunt u terecht in het stadscentrum, dat op slechts 15 minuten lopen van de accommodatie ligt en een grotere verscheidenheid aan attracties en uitgaansgelegenheden biedt.
Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken met een inductiekookplaat, magnetron, oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en koffiezetapparaat, zodat u alles heeft wat u nodig heeft om uw maaltijden te bereiden. Voor extra gemak is er ook een wasmachine beschikbaar. Het appartement heeft een ruime badkamer met douche en toilet. Daarnaast is er een balkon waar u heerlijk kunt ontspannen en genieten van de frisse lucht. De accommodatie beschikt ook over tuinmeubilair om buiten te ontspannen en een privéparkeerplaats voor uw gemak.
In de omgeving van Appartements à Puerto de Sagunto
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Appartements à Puerto de Sagunto in Sagunto. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Televisie | Included |
| Wasmachine | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag