







































Indeling El Chalet de Lucía
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 12 personen heeft drie badkamers en zes slaapkamers en beschikt over zes eenpersoonsbedden en drie tweepersoonsbedden. De vakantiewoning is voorzien van een verwarming, een stereo-installatie (draadloos) en twee televisies. Daarnaast is er een zwembad, een biljart, een set tuinmeubelen, een barbecue en een tuin en zijn er drie airco's en drie terrassen. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van drie douches, drie toiletten en drie wastafels.
De vakantiewoning beschikt over een wasmachine, twee koel- en vriescombinaties en een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een vaatwasser, twee kookplaten, een oven, twee koffiezetapparaten en twee magnetrons.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van El Chalet de Lucía ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Groot vakantiehuis met alle comfort aan de rand van Teulada, Alicante. Met veel ruimte en uitstekende faciliteiten, een kleurrijke en een aangename inrichting, biedt het alle ingrediënten voor een heerlijke vakantie met familie of vrienden. Het heeft een privézwembad, een grote privétuin en schitterende terrassen.
De accommodatie is gelegen aan de rand van de stad. Langs de Costa Blanca vind je typische kustplaatsen met prachtige stranden en een grote verscheidenheid aan toeristische attracties en bezienswaardigheden. Geniet van een partijtje golf, op 8 km afstand of spendeer je dagen aan het strand, op 6,5 km van de accommodatie. Een supermarkt bevindt zich op korte afstand.
Het huis is ingericht in een traditionele stijl met een typische houten tafel met 6 stoelen in het woongedeelte. In de goed uitgeruste keuken kun je smakelijke maaltijden bereiden en je hebt hier bovendien de mogelijkheid om te voetballen, biljarten of ontspannen in een van de 7 hangmatten terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin.
Bijzonderheden
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Eettafel (8 personen)
- Wasmachine
- Tuindeuren
- Terras
- Tuin (privé, verlicht)
- Tuinmeubilair
- BBQ (houtskool)
- Parking
- Zwembad (privé, buiten, geopend van Jun t/m Sep)
- Voetbalgoal
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Ingang
- Buitenom bereikbaar
- Open keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, gas)
- Broodrooster
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Citruspers
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel (6 personen)
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (150 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (150 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Verwarming
- Airconditioning
- Mobiel
- Airconditioning
- Terras
- Privé
- Ingang
- Buitenom bereikbaar
- Keuken
- Kookplaat (elektrisch)
- Broodrooster
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel (6 personen)
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (150 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- 1-pers. bed (90 x 190 cm)
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Recreatieruimte
- Draadloos muzieksysteem
- Biljart
- Airconditioning
- Mobiel
- Terras
- Privé
In de omgeving van El Chalet de Lucía
Op 1,5 kilometer van El Chalet de Lucía treft u één of meerdere restaurants. Een supermarkt is in de buurt, op 1,5 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van El Chalet de Lucía in Teulada kunt u naar het strand.
- Luchthaven (75 km)
- Strand (9 km)
- Golfbaan (8 km)
- Restaurant (1,5 km)
- Supermarkt (1,5 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van El Chalet de Lucía in Teulada. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Elektriciteit | € 0,45 per kWh |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op18 beoordelingen
- 12
- 6
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag