Indeling VW-G7285
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 5 personen heeft een badkamer en twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed, twee stapelbedden en een tweepersoonsbed. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een barbecue, een set tuinmeubelen en een tuin. De badkamer is voorzien van een toilet.
De vakantiewoning beschikt over een koel- en vriescombinatie.
Keuken
De keuken is voorzien van een koffiezetapparaat, een magnetron, een vaatwasser en een fornuis.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van VW-G7285 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Een zeer aangenaam vakantieverblijf op een uitstekende locatie in een kleiner chaletgebied in het noorden van Mellbystrand, met een comfortabele afstand tot het mooie zandstrand en het prachtige sport- en natuurgebied van Hökafältet. Geniet van uw ochtendkoffie en avondmaaltijden in de glazen veranda of op het terras met comfortabele zitmeubels.
In de chalet is er een goed uitgeruste keuken en een kleinere toiletruimte. Hier is een slaapkamer met een tweepersoonsbed (160 cm), een slaapkamer met een stapelbed en een eenpersoonsbed. Woonkamer met slaapbank, fauteuils en TV.
Buiten is er een ruime douche die ingebouwd is en onder een dak ligt. De douche heeft zowel warm als koud water. De tuin biedt zowel plekken om van de zon te genieten, als ruimte voor gezinsactiviteiten en comfortabele tuinmeubels en een gasbarbecue.
Op een comfortabele afstand bevindt zich het zomercentrum van Mellbystrand met verschillende restaurants, kleine winkels en het Strandhotel. Hökarfältet is een prachtig natuur- en sportgebied. Hier zijn veel verschillende wandelpaden, zowel in het beschermde bos als aan de zee. Iets verder naar het zuiden bereikt u Skummeslövstrand en vervolgens het Bjäre-schiereiland met al zijn pittoreske zomerplaatsen en niet te vergeten Båstad, de heerlijke tennismetropool.
Naar het noorden bereikt u gemakkelijk Halmstad met zijn fantastische stranden in Tylösand, zijn grote aanbod aan entertainment en alle golfbanen. Waarom niet een bezoek brengen aan de kleine stad Laholm met zijn mooie ligging aan de Lagan. De stad heeft een gezellig centrum met kleine winkels, cafés en restaurants. Hier slingert de Lagan om de stad heen en er is mooi zalmvissen en een rokerij met restaurant.
In de winter heeft u de skigebied Vallåsen op een korte autorit afstand. Op Hallandsåsen zijn er ook verschillende mooie wandelpaden. Voor de golfenthousiastelingen zijn er veel golfbanen in de omgeving. Het dichtstbijzijnde is Laholms Gk.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Tuin
- Aardwarmte
- Lucht-lucht warmtepomp
- Fornuis
- Elektrisch
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- TV
- Zweedse TV zenders
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2x stapelbed
- Outdoor shower
- Buiten
- Wasbak
- Toilet
- Tuinmeubilair
- BBQ
In de omgeving van VW-G7285
Op 850 meter van VW-G7285 treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 1,3 kilometer. Een supermarkt is in de buurt, op 850 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van VW-G7285 in Laholm kunt u naar het water.
- Luchthaven (22,5 km)
- Centrum (5 km)
- Golfbaan (12 km)
- Restaurant (850 m)
- Supermarkt (850 m)
- Water (1,3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van VW-G7285 in Laholm. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Bedlinnen | Zelf meenemen |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 46 beoordelingen
- 5
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag