Indeling Casa Agnese - Eine Oase der Ruhe am Luganersee
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft twee badkamers en twee slaapkamers. De vakantiewoning is voorzien van een open haard en een TV (internationale zenders). Daarnaast is er een terras, een tuin en een airco. Uw auto kunt u parkeren op een parking (overdekt). De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een vriezer, een internetaansluiting (ADSL, ISDN, draadloos) en een wasmachine.
Keuken
De keuken is voorzien van een oven en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Casa Agnese - Eine Oase der Ruhe am Luganersee ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit vakantiehuis ligt verscholen in de rust van Agno en is een betoverend toevluchtsoord waar de tijd langzaam verstrijkt - vergezeld van de zilveren glinstering van het meer en het zachte gefluister van de wind in de bomen.
Hier wordt heerlijk nietsdoen een daad van pure elegantie en sereniteit, waardoor elk moment een kleine luxe wordt.
De bovenverdieping opent naar een uitnodigende woonkamer, waar de eettafel en gezellige woonkamer een adembenemend uitzicht bieden op het Luganomeer.
Het middelpunt van de kamer is de open haard, die voor gezellige warmte zorgt op kille avonden. De keuken, klein maar perfect uitgerust, nodigt je uit om de smaken van Ticino te ontdekken. Twee slaapkamers - elk ideaal voor twee personen - garanderen een goede nachtrust, waarvan een met airconditioning voor warme zomernachten.
Een moderne badkamer met douche maakt de verdieping compleet.
De begane grond is een onafhankelijke wooneenheid uitgerust met een eettafel, nog een badkamer met douche en een kleine keuken. Hier is ook een wasmachine beschikbaar om je verblijf nog aangenamer te maken.
Maar het echte juweel van dit huis is het kleine zwembad, dat uitnodigt tot verkoeling in de warme zomermaanden.
Het zwembad is meestal gevuld tussen half mei en begin juni - we raden gasten aan van tevoren te informeren naar de beschikbaarheid.
Vergezeld van de geur van vers gegrild eten op de barbecue, kun je hier ontspannen terwijl de zon langzaam achter de bergen zakt.
Er zijn twee gratis parkeerplaatsen beschikbaar voor gasten, en de toplocatie biedt de nabijheid van winkels, het Lido van Agno en een bushalte om Ticino op een ontspannen en ongehaaste manier te verkennen.
Viervoeters zijn ook van harte welkom - wat zou een ontspannen vakantie immers zijn zonder een trouwe metgezel?
Dit huis is meer dan een vakantiehuis - het is een uitnodiging om volop van het leven te genieten. Een plek waar je de zonsondergang over het meer kunt bewonderen, 's ochtends de geur van verse koffie op je tong kunt voelen en je kunt onderdompelen in de rust van de natuur.
PS: Om van de parkeerplaats bij het huis te komen, moet je ongeveer 50 treden op.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 1
- toegestaan maat van hond: middelgroot (30 tot 60 cm)
- type gebouw: eengezinshuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: 1e verdieping
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 2
Top eigenschappen
- wifi
- airconditioning: deels
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- privéparkeerplaatsen in totaal: 2
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 2
Slapen
slaapkamer 15
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
- zonwering voor slaapkamer
Badkamer
badkamer 15
- douche
- wastafel
- toilet
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- föhn
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat met capsules
- koelkast/vriezer: koelkast
- kookplaat: inductiekookplaat
- oven
- broodrooster
- vaatwasser
- theedoeken
- aantal eettafels: 2
- maximaal aantal zitplaatsen: 6
- aantal woonkamers: 1
- zonwering voor woonkamer
- open haard
Entertainment
- televisie: tv
- muziekinstallatie
Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
Buitenbereik
- outdoor meubilair
Omgeving
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 500 m
- levensmiddelenzaak: 500 m
- restaurant: 500 m
- station: 503 m
- vliegveld: 500 m
- strand: 1,0 km
type gebouw: eengezinshuis.
In de omgeving van Casa Agnese - Eine Oase der Ruhe am Luganersee
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Casa Agnese - Eine Oase der Ruhe am Luganersee in Agno. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen (eerste set) | CHF 112 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | CHF 175 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Toeristenbelasting | CHF 3,25 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Huisdier (max. 1 dier) | CHF 10 per stuk per dag (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | |
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
- 4
- 2
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag