Indeling Alpes et Lac 2
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 4 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV en een open haard. Uw auto kunt u parkeren op een parking. De badkamer is voorzien van een douche.
De vakantiewoning beschikt over een internetaansluiting (draadloos).
Keuken
De keuken is voorzien van een oven, een magnetron en een vaatwasser.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van Alpes et Lac 2 ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
"Alpes et Lac 2", appartement 2-kamers 50 m2, op de begane grond, op het zuidwesten gelegen. Licht, comfortabel en mooi ingericht: groot woon-/eetkamer met 2 slaapplaatsen (1 x 140 cm, lengte 180 cm), open haard en Kabel-TV. Uitgang naar de tuin. 1 kamer met 1 2-pers bed (2 x 90 cm, lengte 200 cm). Kookhoek (oven, afwasmachine, magnetron, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Nespresso) extra, raclette oven, fondue Set (kaas)). Douche, aparte WC. Groot tuin 40 m2. Terrasmeubelen. Mooi panoramazicht op het meer en de bergen. Ter beschikking: haardroger. Internet (WiFi, gratis). Garage nr. 25. Geschikt voor families. Koelkast zonder vriesvak, niet rokers woning.
Appartementencomplex "Alpes et Lac", van 4 verdiepingen. In de plaats, 300 m van het centrum, 30 m van het meer. In het huis: berging voor ski's, centrale verwarming. Toegangsweg tot aan het huis. Openbare parkeerplaatsen 900 m. Winkel, levensmiddelenwinkel 300 m, bakkerij 500 m, café 30 m, bushalte "Champex, Le signal" 160 m. Skilift 700 m, stoeltjeslift 1.3 km, ijsbaan 250 m, kinderspeelplaats 500 m, Vismogelijkheden 30 m. Lift tot de 1e verdieping. Niet geschikt voor kleine kinderen.
In de omgeving van Alpes et Lac 2
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van Alpes et Lac 2 in Orsières. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | CHF 300 |
| Toeristenbelasting | CHF 3,60 per persoon |
| Toeristenbelasting voor babies | |
| Toeristenbelasting voor kinderen | |
| Toeristenbelasting voor kinderen | CHF 1,80 per persoon |
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | € 5,38 per stuk per dag |
| Kinderstoel | € 5,38 per stuk per dag |
| Inclusief | |
|---|---|
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op 5 beoordelingen
- 4
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag