Indeling King Bed Smoking
Algemeen
Deze vakantiewoning voor 2 personen heeft een badkamer en een slaapkamer. De vakantiewoning is voorzien van een TV. Daarnaast is er een bar en een airco. Uw auto kunt u parkeren op een parkeerplaats. De badkamer is voorzien van een bad of douche en een toilet.
Keuken
De keuken is voorzien van een magnetron.
Adres
Het adres en de contactgegevens van de eigenaar van King Bed Smoking ontvangt u via de verhuurder, nadat u de accommodatie gereserveerd heeft.
Uitgebreide informatie
Dit hotel in Hesperia ligt op 5 minuten rijden van winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. De kamers zijn voorzien van een magnetron en een koelkast.
Gratis wifi en een zithoek met bank zijn standaard in alle kamers van het Day & Night Inn. De kamers zijn tevens uitgerust met een koffiezetapparaat.
Het hotel beschikt over een 24-uursreceptie en gratis parkeergelegenheid. Het hotel is tevens voorzien van airconditioning.
Het Day & Night Inn ligt op 15 kilometer van de luchthaven van Hesperia. Het hotel ligt op 10 minuten rijden van het California Route 66 Museum.
Bij aankomst dient u een borg van US$ 50 te betalen. Deze borg wordt contant geïnd en wordt bij het uitchecken terugbetaald. Na inspectie van de accommodatie wordt uw borg volledig contant terugbetaald.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Parking
- Slaapkamer
- 2-pers.king size bed
- TV (kabel, flatscreen)
- Bar
- Magnetron
- Airconditioning
- Telefoon
- Badkamer
- Bad of douche
- Toilet
In de omgeving van King Bed Smoking
Op 150 meter van King Bed Smoking treft u één of meerdere restaurants. Daarnaast is er een meer/open water op minder dan 9 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van King Bed Smoking in Hesperia kunt u naar het water.
- Luchthaven (59 km)
- Water (9 km)
- Restaurant (150 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de exacte prijs te bepalen, dient u een aankomstdatum hieronder te selecteren. Mogelijke extra kosten of optionele kosten ter plaatse, treft u aan onder de kalender.
In de onderstaande kalender ziet u de beschikbaarheid van King Bed Smoking in Hesperia. De nog beschikbare aankomstdatums zijn met donkergroen gemarkeerd. De lichtgroene markering geeft de dagen aan waarop u in deze woning kunt verblijven. Op de rood gemarkeerde datums is de woning helaas al bezet en op de grijs gemarkeerde datums is de beschikbaarheid nog niet bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
In onderstaand overzicht ziet u de beschikbare periodes en de prijs. Via de knop 'Boek nu' kunt u gemakkelijke uw boeking maken via onze beveiligde verbinding; met al uw gegevens wordt zorgvuldig omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | Included |
| Badhanddoeken | Included |
| Linnengoed | Included |
| Parkeren | Included |
| Schoonmaak | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 36 beoordelingen
- 2
- 1
- 0
Betalen via
Zorgeloos boeken
Als u nog vragen heeft over dit vakantiehuis of hulp nodig heeft bij het reserveren, neem dan gerust contact met ons op.
Stel een vraag